FX5900XT en Zalman ZM80C-HP

Pagina: 1
Acties:

  • DarkFire
  • Registratie: November 2003
  • Laatst online: 19-06 11:15
Ik wil dus de Zalman ZM80C-HP op mijn club 3d 5900xt plaatsen alleen heb ik nu dus de passieve geheugen koeling wat er standaart op zit in de weg zittten.

hoe krijg ik die er het beste af?

ik heb al gehoord om hem in de vriezer te leggen

ik zet er natuurlijk wel nieuwe geheugen koeling op :D

  • We Are Borg
  • Registratie: April 2000
  • Laatst online: 20:44

We Are Borg

Moderator Wonen & Mobiliteit / General Chat
Wat ik heb gedaan is het volgende (wel bij een 9800 Pro):

Alles in elkaar gezet en gewoon 6 keer 3d mark 2003 draaien. Dan meteen kaart eruit en de koeler kwam er zo af zetten met een beetje kracht zetten. Koelertje was ook super warm dus kijk uit dat je je handen niet brand.

Succes :)

Vriezer zou ik pas doen NA deze optie

  • DarkFire
  • Registratie: November 2003
  • Laatst online: 19-06 11:15
maar mijn geheugen word niet zo warm,

bij 3dmark maar een kleine 40 graden Is dat wel genoeg?

Verwijderd

anders pak je een fohn , ik had ooit is dat me cpu op mijn koelblok vast zat (stomme adhesive sticker) iig, dat werkte bij mij goed, cpu liet al snel los

  • DarkFire
  • Registratie: November 2003
  • Laatst online: 19-06 11:15
dan zal ik anders dat proberen

ik weet dat het geheugen ook gekoeld word door de lucht van de gpu fan, dus dan hou ik die ook wel ff stil >:)

dat kan ie wel ff hebben denk ik want volgens het nvidia tooltje kan ie 120 graden warm worden voordat er wat gebeurd