[php] substr vraagje

Pagina: 1
Acties:

Onderwerpen


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Topicstarter
ik heb dit al eerder gepost.. en het is niet dat ik niet wil debuggen!! ik snap gewoon niet precies waarom een substr niet als 'plain text' gelezen wordt!!

ik maak een substring alleen deze werkt niet in GetImageSize. nu heb ik gecheckt wat er precies geknipt wordt.. en wanneer ik dit handmatig in GetImageSize zet werkt het wel...

voor het script zie "[php] substr werkt niet.."

[ Voor 9% gewijzigd door Verwijderd op 24-01-2004 22:56 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Dennis
  • Registratie: Februari 2001
  • Nu online
Laat eens je code zien en post het eens netjes tussen [code] en [ /code].

[ Voor 4% gewijzigd door Dennis op 24-01-2004 22:56 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • dusty
  • Registratie: Mei 2000
  • Laatst online: 15-09 18:24

dusty

Celebrate Life!

Je geeft te weinig informatie voor een correct antwoord.

(link naar vorig topic voor de mensen die te lui zijn om het zelf op te zoeken : [rml][ php] substr werkt niet..[/rml] )

Back In Black!
"Je moet haar alleen aan de ketting leggen" - MueR


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • PrisonerOfPain
  • Registratie: Januari 2003
  • Laatst online: 26-05 17:08
PHP:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
<?php
$str = "[IMG]http://galleries.vinyamar.com/qUp/index.php?i=v&ip=-646327959&name=evanescence_group.jpg[/IMG]";
$start = strpos($str,"[img]") + 5; $end = strpos($str,"[/img]") -1 ;
$url = substr($str,$start,$end-$start);
$url2 = "http://galleries.vinyamar.com/qUp/index.php?i=v&ip=-646327959&name=evanescence_group.jpg";
echo "dit is url: ".$url."<br />";
echo "dit is url2: ".$url2."<br />";
if ($url == $url2) {
echo "zelfde";} else {echo "niet zelfde";}
?>

Tada deze doet het lekker wel :P

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

img is iets anders dan IMG

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • PrisonerOfPain
  • Registratie: Januari 2003
  • Laatst online: 26-05 17:08
Blijkbaar niet voor strPos, voer de eerder door mij geposte code maar eens uit :) Wa nee mijn fout, maar de bovenstaande code doet het wel gewoon 8)7 mmmmmm gewoon stripos gebruiken dus ;) maar die is weer php 5 only :( dan maar zo:
PHP:
1
2
3
4
5
6
7
function striPos ($Haystack, $Needle)
{
    $LowerStack = strToLower ($Haystack);
    $LowerNeedle = strToLower ($Needle);
    $Pos = strPos ($LowerStack, $LowerNeedle);
    return $Pos;
}

[ Voor 84% gewijzigd door PrisonerOfPain op 24-01-2004 23:29 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Topicstarter
hmm.. volgens mij missen jullie het probleem.. het knippen gaat prima alleen wil ik de van de geknipte string (plaatje) info krijgen via getimagesize() .. hier krijg ik een foutmelding. Nu heb ik dus de ingevoerde html-string vergeleken met de geknipte en die blijken niet hetzelfde te zijn. Dit verschil veroorzaakt waarschijnlijk dat getimagesize() een foutmelding geeft... waarom kan ik alleen niet vinden..

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • curry684
  • Registratie: Juni 2000
  • Laatst online: 06-09 00:37

curry684

left part of the evil twins

Verwijderd schreef op 26 januari 2004 @ 12:01:
hmm.. volgens mij missen jullie het probleem..
Wellicht is dat omdat jij het niet uitlegt?
het knippen gaat prima alleen wil ik de van de geknipte string (plaatje) info krijgen via getimagesize() .. hier krijg ik een foutmelding.
Oh kijk dat is informatie waar we iets mee kunnen: 'een foutmelding' :/
Nu heb ik dus de ingevoerde html-string vergeleken met de geknipte en die blijken niet hetzelfde te zijn. Dit verschil veroorzaakt waarschijnlijk dat getimagesize() een foutmelding geeft... waarom kan ik alleen niet vinden..
Dussuh, je weet dat je de imagesize opvraagt van een ongeldige string, je weet wat die ongeldige string is en wat de goede string zou moeten zijn? Dan moet je het stukje daartussen om van A naar B te komen toch zo op kunnen lossen? :?

Professionele website nodig?

Pagina: 1