Check alle échte Black Friday-deals Ook zo moe van nepaanbiedingen? Wij laten alleen échte deals zien

Verwijderd

Topicstarter
ik wil mn philips universal remote control na een tijdje weer gebruiken, nou kan ik de handleiding niet meer vinden dus heb op internet gezocht en gevonden. nou is het probleem dat je bij eht programeren een code moet intoetsen voordat je alles kan invoeren dit staat er: druk en 3 tegelijk in |:( . ik weet dus niet welke toets ik met 3 moet intoetsen :( weet iemand deze code?


het gaat om deze:
Afbeeldingslocatie: http://www.planet.nl/~vijve146/purm.jpg
en dit staat er precies:
Afbeeldingslocatie: http://www.planet.nl/~vijve146/omg.JPG

  • Contagion
  • Registratie: Maart 2000
  • Laatst online: 30-11 21:13
Bel met de philips URC helpdesk, die kunnen het zo vertellen

  • Contagion
  • Registratie: Maart 2000
  • Laatst online: 30-11 21:13
Philips URCs Netherlands 053-4849106 08:00 - 21:00 10:00 - 18:00 10:00 - 18:00

  • The Bad Seed
  • Registratie: November 2001
  • Laatst online: 08:21

The Bad Seed

Chaotic since 1983

Mijn grootouders hebben eentje die erop lijkt (onderste stuk ontbreekt) en als ik me goed herinner was dat de grote grijze toets bovenaan in het midden (2-3 cm boven de volumeknoppen)

edit: nu begin ik te twijfelen, het kan ook dat toetsje links van de 0 zijn 8)7
edit2: en probeer ook de powertoets maar eens...

[ Voor 29% gewijzigd door The Bad Seed op 21-01-2004 20:52 ]

Hail to the guardians of the watchtowers of the north


Verwijderd

Topicstarter
Duracell schreef op 21 januari 2004 @ 20:49:
Mijn grootouders hebben eentje die erop lijkt (onderste stuk ontbreekt) en als ik me goed herinner was dat de grote grijze toets bovenaan in het midden (2-3 cm boven de volumeknoppen)

edit: nu begin ik te twijfelen, het kan ook dat toetsje links van de 0 zijn 8)7
edit2: en probeer ook de powertoets maar eens...
nope :(

Verwijderd

Zoveel toetsen heeft deze AB niet, ik zou zeggen probeer eens de 'try en error methode'... :P

offtopic:
Meneer_E was wel betrokken bij het ontwerp van ROM-loads met IR-codes voor universele AB's van onder andere Philips, maar de bediening van de remote zelf heeft Philips nog in eigen regie en voor software-testen gebruik ik liever de producten van een concurent wiens AB's over een modem beschikken. :9~


Mocht je ooit voor een bepaald apparaat op zoek zijn naar een instelcode, dan is er een redelijke kans dat ik je beter van dienst kan zijn... O-)

  • DaSchop
  • Registratie: April 2002
  • Laatst online: 28-07-2015

DaSchop

Hallo, ik ben Bastiaan

Ik heb deze ab ook gehad en volgens mij moet je 1 en 3 tegelijk indrukken.

Ik dacht trouwens ook dat het ook zo kon:

-tv met de hand aan zetten
-1+3 tot lampje aan gaat
-rustig op de "aan/uit" knop tappen tot de tv uit gaat(hou wel IR contact...)
-als hij uit gaat weer op 1+3 drukken

Zoiets werkt in mijn ervaring meestal wel.

Krijg je trouwens niets op google voor "$typenummer + manual"?

>> Bastiaan


  • The-Source
  • Registratie: Augustus 2001
  • Laatst online: 17:52
Ghehe ik wou die van de week ook weer eens gaan proberen (en heb de handleiding (SBC RU 440 - universal Remote Control) nog wel :P )
Er is ook een soort van zoek functie waarbij je de power knop ingedrukt houd (AB gaat kanalen langs) en wanneer je toestel uit gaat heb je met geluk de juiste code (anders nog maals proberen ;) ).
Programmeren van de RU 440 Door intoetsen van een code
Voor u uw Philips RU 440 begint te programmeren voor uw apparatuur moet u de eerste code voor uw apparatuur opzoeken in de merkenlijst op pagina 34.
1 Druk herhaaldelijk op de bronkeuzetoetst (b)Toets onder die ledjes om tv/vcr etc te kiezen om het apparaat te kiezen dat u op de RU 440 wilt programmeren.
2 Druk tegelijk op (mute knopje) EN (knopje links boven de stop knop van video functies, schermpje met strepen er in) tot de indicator brandt.
3 Toets met de cijfertoetsen de 3 cijferige code voor uw merk in. De indicator knippert tweemaal om aan te geven dat uw RU 440 klaar is om te bedienen. Herhaal deze stappen 1 tot 3 voor elk apparaat dat u wilt programmeren.
Bij een foutive code knippert de indicator maar 1x
pfff
Programmeren met automatisch zoeken
opmerkingen: houd AB recht voor de apparatuur en bij videorecorder moet er een band afgespeeld worden. En ze moeten natuurlijk aan staan.
1 Druk op bronkeuzetoest tot je het gewenste apparatuur geselecteerd hebt.
2 Druk tegelijk op (mute knopje) EN (knopje links boven de stop knop van video functies, schermpje met strepen er in) tot de indicator brandt.
3 Richt de RU 440 op uw apparaat en houd de aan/uit toest (helemaal rechts boven aan ;) ) ingedrukt totdat het apparaat uitgaat (standby) (voor videorecorders: het afspelen wordt beëindigd zodra de code gevonden is). Laat meteen de aan/uit toets los. De indicator gaat uit en geeft daarmee aan dat de code geprogrammeerd is.
Maximale zoektijd: 7 min voor TV, 3.5 min voor VCR, 4.5min voor SAT/Cable en 5 min voor AUX
heel veel pfff (komt nog meer)
Aflezen van 3 cijferige merkcodes
1 kies via bronkeuzetoets het gewenste apparatuur
2 druk op mute EN (-/--) toets tot dat de indicator brandt
3druk nogmaals op (-/--)toets, de indicator gaat uit
4 druk op 1, De indicator knippert, tel het aantal en dat is het cijfer, knippert hij niet dan is het getal 0
5druk op 2, De indicator knippert, tel het aantal en dat is het cijfer, knippert hij niet dan is het getal 0
6druk op 3, De indicator knippert, tel het aantal en dat is het cijfer, knippert hij niet dan is het getal 0
7 Noteer de code onder de deksel bij het batterij vak
Mijn langste post ooit 8)7

Taal fouten inbegrepen ;)
Mijn AI Art YouTube kanaal


  • The-Source
  • Registratie: Augustus 2001
  • Laatst online: 17:52
Toch 'leuk' dat er na zo'n lap getypt te hebben er helemaal geen reactie meer op komt :/
Want ik was zelf wel benieuwd of de TS er wat aan heeft gehad...

Taal fouten inbegrepen ;)
Mijn AI Art YouTube kanaal

Pagina: 1