Ik wil binnekort een nieuwe digicam aanschaffen maar ben niet bepaald op de hoogte van de laatste nieuwtjes en wat de betere modellen zijn. Me budget ligt tussen de 400 en 500 euro en ben op zoek naar een niet al te grote digicam die wel wat kan. Dus goede kwaliteitsfotoz met daarbij wel verschillende mogelijkheden. Heb zelf nu een nikon 850 en daarvan vind ik bijv. het menu erg traag en zou dit zeker wel beter willen zien. Ik hoop dat jullie mij enigszins raad kunnen geven of suggesties over welke digicam het beste zou passen aan mijn wensen.
Frodo19, toen je dit topic aanmaakte, kreeg je dit te zien bovenaan:
In de Fotografie Policy staat dit gedeelte:* Lees de algemene FAQ inzake topicstarts over hoe een topic te starten.
* Lees de Fotografie Policy en Technische FAQ Fotografie evenals Digicams, koopadviezen, fotos faq en policy goed door voordat je een topic begint.
* Vergeet de search niet, misschien is je vraag/probleem al langsgeweest.
* Wees duidelijk in je topicstart, des te beter kunnen anderen helpen.
Als je bovenstaande zaken even had gelezen dan had je geweten dat een dergelijk topic niet de bedoeling is hier in Fotografie: Lees reviews, stel je eisen en wensen vast, en kies aan de hand van de beschikbare modellen de juiste camera. Succes.De veelvoorkomende vraag "Hoi ik heb xxx euro, welke camera moet ik kopen/zoek maar wat voor me uit?" is nog steeds niet toegestaan, aangezien GoT en daarmee het Fotografie forum geen plek voor verkopers op locatie is. Gebruik bekende sites zoals DCResource en DPReview om een idee te krijgen over de kwaliteit van camera's in een bepaalde prijsklasse. Uiteindelijk moet je dus zelf een keus maken.
Dit topic is gesloten.
![]()