Toon posts:

Partition Magic 8: Error #1611 (Bad system file name)

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Ik probeer 2Gig vrije ruimte te verplaatsen naar men C: schijf maar daarvoor moet men (nu hernoemde naar P:) E: schijf ook opgeschoven worden.
En dat is waar PM8 vastloopt.

Hij geeft me deze error:
* Error 1611: Bad system file name, File 9 (48)
* Error 1611: Bad system file name, File 11 (48)

Via de GoT search heb ik een enkele topic hierover gevonden die verwees naar enkele searches en nieuwsgroepen.
Na enkele doorhaald te hebben, met de meest relatieve informatie, komt er geen deftige oplossing uit de bus.

Bij de support van Symantec ( http://www.powerquest.com/support/primus/id2086.cfm ) / Powerquest staan een aantal stappen zoals CHKDSK die ik reeds overlopen heb, maar niks lijkt de problemen te verhelpen.

Heb dan een poging gedaan om enkele UTF-8 characters terug te vinden in bestandsnamen op die partitie, maar de volgens mij meest voorkomende werden niet teruggevonden.

Zijn er mensen die eerder al op soortgelijk probleem zijn gebotst en het zonder formatteren of verlies van data kunnen oplossen hebben?

Alvast bedankt :)

Verwijderd

Topicstarter
*Subtiele bump*

Heeft iemand een idee hoe ik die bestand vindt, of het kan omzeilen/opvangen zodat ik toch kan doorgaan met die actie?

  • Device Manager
  • Registratie: April 2002
  • Laatst online: 07-06-2024

Device Manager

5.9L diesel 4X4 325pk en 826Nm

Dit artikel lijkt me beter in Overige software te passen (er is volgens jou uitleg niets mis met je hardware). Verder is bumping ook niet toegestaan binnen 24 uur, voor zover ik weet.

<a href=http://www.tweakers.net/gallery/53099/sys>Mijn systeem</a>


Verwijderd

Topicstarter
Hij komt van software..
Daar zegt men dat ik hier een topic moest openen.

Enige reden waarom ik bump is omdat het nogal dringend is :X
Soz daar voor