Check alle échte Black Friday-deals Ook zo moe van nepaanbiedingen? Wij laten alleen échte deals zien
Toon posts:

MSN via Cradle werkt, via WiFi niet

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Stomme vraag maybe. Ik heb net mijn Axim X5 binnen en heb de MSN Update gedraaid die vereist was om nog verbinding te maken met MSN. Nu steekt het volgende probleem de kop op:

MSN via USB Cradle aan PC is geen probleem, echter via de WiFi kaart blijft ie maar bezig met aanmelden maar doet ie totaal helemaal niets. Via IpDashBoard gekeken en ik krijg een goed ip, DNS, gateway, etc. en gewoon internetten (pagina's opvragen) gaat zonder problemen.

De enige melding die MSN geeft: Logon to MSN Messenger Service failed because the service is not responding. Please try again later. Dit geeft ie al sinds gistermiddag en MSN op de gewone PC werkt zonder problemen.

Iemand die hier ervaring mee heeft?

edit:

Modje, kan er iets als [Axim X5] oid voor de topic titel gezet worden? Beetje onduidelijk zo, sorry.

[ Voor 9% gewijzigd door Verwijderd op 21-01-2004 00:21 ]


Verwijderd

HEb je misschien iets van wireless beveiliging of zelfs een proxy ingesteld. Ik heb zelf een 5550 en had de fout gemaakt om mijn gateway niet juist in te stellen. Misschien een tip, en anders zou ik het niet direct weten.

Verwijderd

Topicstarter
Verwijderd schreef op 21 januari 2004 @ 00:30:
HEb je misschien iets van wireless beveiliging of zelfs een proxy ingesteld. Ik heb zelf een 5550 en had de fout gemaakt om mijn gateway niet juist in te stellen. Misschien een tip, en anders zou ik het niet direct weten.
Voor zover ik weet heb ik nooit een proxy ingesteld. Die heb ik ook niet dus dat is niet handig :) Gateway ed zijn goed, worden automatisch door mijn 2000 server uitgegeven voor alle apparaten (incl. 3x WiFi laptop) en gaat ook goed. Internet werkt namelijk wel zonder problemen.

Kan helaas ook nergens in MSN iets instellen :(