[midi] Patchsets installeren (SB Audigy)

Pagina: 1
Acties:

  • LollieStick
  • Registratie: Juni 2001
  • Laatst online: 15-12-2025
Hoi,

Ik wil dus met een *beetje* fatsoenlijk geluid MIDI's kunnen luisteren en daarvoor leek het me wel handig om de soundfont die in de creative directory op de windowspartitie staat te gebruiken. Daar is dus een heel handig programma voor (sf2cfg). Echter ik snap er niet veel van. Ik gebruik dus kernel 2.6.1 (Gentoo) en de OSS (geen ALSA!!!!) geluidsmodules ingebakken in de kernel. Ook midi support is ingeschakeld.

Wie weet hoe ik die soundfont kan gebruiken. Ik gebruik de KDE Window Manager (versie 3.1.5) en als MIDI speler kmidi of kmid (alleen de laatste moet ik nog aan de praat zien te krijgen). Dus vooralsnog kmidi!

tnx a lot :)

  • LollieStick
  • Registratie: Juni 2001
  • Laatst online: 15-12-2025
*schop*
Ik ben er nog steeds niet uit.
Iemand die me kan helpen?

  • PipoDeClown
  • Registratie: September 2000
  • Niet online

PipoDeClown

Izze Zimpell

met "sfxload" moet dat te doen zijn. alleen weet ik niet waar het te vinden is. ooit eens uitgezocht om mn awe64 en later live! te laten brullen. (google may be your friend)

[ Voor 9% gewijzigd door PipoDeClown op 19-01-2004 21:41 ]

God weet alles, want hij is lid van de Mosad. To protect your freedom i will take that away from you. Mijn drankgebruik heeft ernstig te lijden onder mijn gezondheid.