[Knoppix] Mozilla crasht

Pagina: 1
Acties:

  • Maasluip
  • Registratie: April 2002
  • Laatst online: 07:15

Maasluip

Frontpage Admin

Kabbelend watertje

Topicstarter
Ik heb op dit moment de Knoppix CD (3.3, laaste build, van 19-11-2003) in mijn PC zitten maar Mozilla wil met geen mogelijkheid opstarten.

Als ik op het mozilla icoon in het panel klik dan wordt er een programma icoon in het panel aangemaakt met de naam 'Mozilla Browser' en als ikoon een ronddraaiende zandloper, maar na een seconde of 5 verdwijt die. In top is heel even een proces 'mozilla-bin' te zien maar die verdwijt vrijwel meteen.
Als ik in een shell 'mozilla' of 'mozilla-1.5' intik dan krijg ik een bus error.

Iemand enig idee wat het probleem kan zijn?

Konqueror werkt dan wel, maar die heeft bijvoorbeeld problemen met de pulldown menu's op de FP. Ze zijn wel gevuld maar het menu reikt helemaal tot aan de onderkant van de html-pagina (ja, dieper dan het window groot is). Daar wil ik nu liever geen [bug] voor insturen want ik weet niet hoe doorontwikkeld Konqueror al is ;)

Signatures zijn voor boomers.