Probleem met aanzetten

Pagina: 1
Acties:
  • 54 views sinds 30-01-2008

  • DIABOLIK
  • Registratie: Januari 2004
  • Laatst online: 11-07 09:24
Hallo,

Ik heb een probleem met een computer, en kom er zelf nie uit.
Hier het probleem: Als ik de pc aanzet krijg ik geen beeld, pas als ik op reset druk krijg ik beeld en boot ie normaal.

Iemand oplossing ?
Heb geen flauw idee wat voor pc het is, wel een nieuwe (zit nu op school dus ik kan nie kijken)

Thx in advance

  • Neoz
  • Registratie: November 2001
  • Laatst online: 21:34

Neoz

Neoz & Hobbes

Stekkertjes verkeer op mobo geplaatst ipv power on op power on reset op power on ? zodat de reset nu fungeert als Power on :?

Serve The Humanity , Be Server


  • DIABOLIK
  • Registratie: Januari 2004
  • Laatst online: 11-07 09:24
nee nee dat is het niet als ik power button aanzet dan hoor ik wel gezoem enzo maar krijg gewoon geen beeld

  • plastronneke
  • Registratie: November 2003
  • Laatst online: 12-12-2010
heb je al eens gedacht aan je bios een te resetten?
dit kan wel eens wat schelen (en ja, ook als ie pas nieuw is)

Verwijderd

Klinkt als een cold boot.
idd een bios update zal "misschien" helpen.

  • DIABOLIK
  • Registratie: Januari 2004
  • Laatst online: 11-07 09:24
Thx ga het ckers proberen

  • NakedOne_NL30
  • Registratie: Juli 2002
  • Laatst online: 20-02-2025
Toevalig een Gigabyte moederboard ?

IdieAloth


  • Disciplus-Simplex
  • Registratie: September 2001
  • Laatst online: 28-05 00:58

Disciplus-Simplex

altijd wakker....

Heb ik ook af en toe met een Epox 8kha+ moederboard. BIOS flashen hielp niet. Een van de tien keer op reset drukken stoort mij niet zo, dus heb ik het maar zo gelaten. Misschien geen oplossing maar wel het bewijs dat je niet de enige op de wereld bent ;)
Ben benieuwd of hieronder nog een eenvoudig work around komt te staan.

Ik dien de wetenschap en put daar vreugde uit.......


  • samo
  • Registratie: Juni 2003
  • Laatst online: 28-07 17:39

samo

yo/wassup

Ik heb het zelfde probleem met een asus a7v mobotje, heb eigenlijk nooit naar een oplossing gezocht. Ben benieuwd

Bekend van cmns.nl | ArneCoomans.nl | Het kindertehuis van mijn pa in Ghana


  • BalusC
  • Registratie: Oktober 2000
  • Niet online

BalusC

Carpe diem

Sorry, maar hier kunnen we weinig mee en er is zoveel dat je zelf kan uitzoeken. Lees de eerste posting van het Beleid van dit subforum door hoe je eigenlijk een "Mijn PC doet het niet!" topic moet voorbereiden B)

Omdat het hier eigenlijk de bedoeling is dat je eerst o.a. de FAQ en het Beleid van de probleem-gerelateerde GoT-subforum dien te doornemen eer je een topic opent, raad ik je bij deze aan om de [faq]registratievoorwaarden[/] en dan met name het forumgedrag gedeelte aandachtig door te nemen. Zodoende krijg je een beter beeld van hetgeen wij hier op GoT van de gebruikers verwachten ;)
Pagina: 1

Dit topic is gesloten.