Toon posts:

DVD via pc altijd in...

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
JAJAJAJA ik weet dat het heeeeeeeel erg newbie dom irri etc overkomt, maar ik had toch erg graag een antwoordje pleaz????

Verwijderd

wow. wel 20min geduld.

Verwijderd

Topicstarter
Daarom heb ik die reply niet gemaakt hoor, ik vond alleen dat ik waarschijnlijk een beetje newbie overkwam, daarom.

  • schaduw
  • Registratie: Augustus 1999
  • Niet online

schaduw

schaduw

volgens mij kan het wel met powerDVD (speelt ook divx en andere bestanden af), maar dan krijg je wel van die lange gezichten.

  • GarBaGe
  • Registratie: December 1999
  • Laatst online: 14:52
Wat heb je nou liever?? Een film van 720x416 pixels (Breeeedbeeld) of een film van 550x416 pixels (pan&scan).
Op zo'n smalle versie raak je veel film-materiaal kwijt. Het wordt er gewoon afgesneden.

Maar goed, de meeste DVDs hebben een WideScreen (16: 9 of nog breeeeder) en een FullScreen (4:3 afgesneden) versie.

Ryzen9 5900X; 16GB DDR4-3200 ; RTX-4080S ; 7TB SSD


  • makkie ;)
  • Registratie: Mei 2000
  • Laatst online: 11-02 07:32

makkie ;)

Arrogant? Me? Nah!

De DVD laat je kiezen welke beeldverhouding dat je wil zien, soms kan dat ook met de DVD view software. Weet je zeker trouwens dat GDIVX het niet pikte??? ALT-ENTER is meestal de beste remedy. Werkt bij bijna alles om het fullscreen te krijgen. Try it.

Makkie ;)

Vidi, vici, veni! (ik zag, ik overwon en ik kwam!)


Verwijderd

Topicstarter
Hmm niemand meer? Over vooral mijn reply hier net boven? Ook nie ff in t kort??

Verwijderd

Kan niet.

Je krijgt ALTIJD ofwel vervorming, of je flikkert de helft (of meer) van het beeld weg. De DVD's die je koopt zijn 99 / 100 keer breedbeeld. Enige oplossing is om een echte (stand alone) speler te kopen en een breedbeeld tv. (en zelfs met een breedbeeld tv heb je vaak nog balken boven en onder...)

  • Judaz
  • Registratie: Juni 2000
  • Niet online

Judaz

--->) . (<---

je moet PAN SCAN aan zetten
Zit alleen niet op iedere DVD.

  • zeef
  • Registratie: Januari 2000
  • Laatst online: 08-03 06:31
ALs je een DVD in de winkel koopt, dan kun je meestal kiezen hoe je hem afspeelt. Vaak hebben de uitgevers een spoor 4 : 3 en 16 : 9 gemaakt, waarbij 4 : 3 beeld vullend is. Je moet wel bedenken dat ze dat doen door links en rechts een stuk weg te halen. Als je hem in breedbeeld afspeelt heb je onder en boven een zwarte balk, maar wel het volledige beeld van de film. Ik had laatst toevallig een DVD van top gun, die ik ook op video heb, en als je dat verschil ziet, dan neem je de zwarte balkjes voor lief (of een breedbeeld).

Nog 2 dingen, om het weer ingewikkeld te maken hebben ze op DVD's vaak de 2.35:1 standaard, dan zijn de zwarte balkjes op een 4:3 tv wat kleiner. De 4:3 standaard TV drukt het beeld een heel klein beetje samen. Een breedbeeld (16 : 9) TV rekt het beeld ietsje op, maar daar zie je eigenlijk niks van. Check ook even of je voldoende CPU kracht hebt, ik kreeg laatst een boze meneer terug die ik maar niet aan z'n verstand kon brengen dat DVD's schokkerig lopen op een Celeron 300. DVD decoderen vereist veel CPU kracht of een decoderkaartje

Veel filmplezier

ps verdomde lastig die UBB smilies, kijk maar wat ze van 16 : 9 maken als je het zonder spaties neerzet. 16:9 lekker joh !

Verwijderd

bij powerdvd 3.0 zit een nieuwe instelling voor je anamorphic!

hiermee kan je dus een 2.35:1 opgenomen dvd afspelen op 1.85:1 !!!! hij cropt een klein stukkie van beide zijkanten af, maar is gewoon echt minimaal!

hiermee heb je dus full screen dvd zonder uitgerekte gezichten!

mzzlz
;)

Verwijderd

Voor een divX probeer het eens met DivXplayer http://go.to/divxplayer
Kan je verschillende sizes kiezen zonder merkbaar verlies (= geen fit to screen)

Verwijderd

Topicstarter
Nou THNX allemaal voor jullie replys, toch weer wat geleerd, Thnx en mazzelz :)
Pagina: 1