Ik heb pas een filmpje gedownload wat volgens Gspot NTN2 als codec heeft (4CC code). Nu heb ik al op www.fourcc.org gevonden dat dit waarschijnlijk een codec is van Zoran / Nogatech maar zelfs met die informatie kon ik niet de juiste codec vinden. Weet iemand waar ik deze codec kan vinden?
Kun je hem niet met virtualdub omzetten naar divx:? Dat kon ik ook met MJPEG films, terwijl ik de codec helemaal niet heb.
Nope, (had ik al geprobeerd) VirtualDub geeft als melding (als ik 'm probeer af te spelen: "VideoSourceAVI error: The source format is not acceptable (error code -2)"eghie schreef op 11 januari 2004 @ 14:20:
Kun je hem niet met virtualdub omzetten naar divx:? Dat kon ik ook met MJPEG films, terwijl ik de codec helemaal niet heb.
Lijk erop dat het een codec is die voor USB cams wordt gebruikt. Ik kan zosnel ook geen codec daarvoor vinden... vreemd spul idd.
Do diamonds shine on the dark side of the moon :?
wat is het voor filmpje? Misschien dat iemand hem heeft in een standaard codec-sausje
The space between is where you'll find me hiding, waiting for you
Pagina: 1