Internet Explorer flapt eruit bij openen

Pagina: 1
Acties:

  • matjepet
  • Registratie: April 2003
  • Laatst online: 02-09 00:53
Hoi,

Dit is een probleem dat optreedt bij een vriendin van mij.
Als ze internet explorer opent dan sluit IE zich tijdens het laden van de pagina. Oftewel ze kan geen pagina's meer openen en dus niet meer internetten (aaahhh wat een ramp!!!). MSN, outlook etc doen het wel nog gewoon. Ze heeft trouwens Windows XP

Er zijn al vaker van dit soort onderwerpen geweest, de meeste heb ik dan ook doorgelezen. Maar ik heb bij geen een echt een reactie gevonden waarin er werd gezegd dat een oplossing werkte. onderwerp1, onderwerp2 en vast nog een paar.
Ik weet ook dat een andere browser een oplossing kan zijn, maar aangezien zij niet al te veel van die veranderingen houdt, vind ik dat voor haar geen oplossing.

Ik kan er morgen pas naar toe gaan, vandaar dat ik hier wat ideeen voor een oplossing wil opdoen. Ik wil in ieder geval controleren op adware etc., virussen en daarna ga ik ook IE er opnieuw opgooien (dit ga ik natuurlijk zelf allemaal eerst op een cd-tje branden, want ik kan het natuurlijk niet bij haar downloaden)

Of misschien zijn er mensen die al concretere oplossing hebben die ik kan toepassen.

Alvast mijn excuses, want ik kan, omdat het niet mijn computer is, niet al te veel feedback geven.

Bij voorbaat dank,
Matthias

  • Qui-Gon Jinn
  • Registratie: Januari 2003
  • Laatst online: 07-07-2025
Het lijkt me inderdaad verstandig dat je eerst effe die pc van je vriendin gaat scannen op virussen. Als die pc virus vrij is dan gewoon IE er opnieuw overheen gooien en dan zou het gewoon weer moeten werken.

  • BoGhi
  • Registratie: Juli 2002
  • Laatst online: 22-04 18:28
Kijk in ieder geval eens bij de actieve processen of daar misschien msnarrator.exe draait. Ben ik afgelopen week ook tegengekomen (is een trojan), en geeft dezelfde symptomen.

Programmers don't die. They GOSUB without RETURN


  • Azer
  • Registratie: Oktober 2003
  • Niet online
Misschien een andere browser meenemen zoals Mozilla zodat je toch even kan surfen bij haar (oplossingen zoeken, updates installeren).