Toon posts:

[XP] Battlefield crasht als ik een server maak

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Normaal loopt battlefield perfect, maar als ik zelf een server maak op internet of netwerk en welk level dan ook, dan crash die na het laden naar de desktop. Singleplayer enzo werk ook perfect, aleen dit niet.

Specs staan in me sig, ik draai de nieuwste ati drivers.

Ik denk niet dat het aan de drivers ligt want waarom doet die het in singleplayer en gewoon multiplayer dan wel...

  • Pubbert
  • Registratie: Juni 2002
  • Laatst online: 14:31

Pubbert

random gestoord

Misschien toch verkeerde instelling? Probeer BF eens opnieuw te installeren, of anders run je vanuit Windows een Dedicated server. (DedicatedServer.exe in je BF Map)

╔╗╔═╦╗
║╚╣║║╚╗
╚═╩═╩═╝


  • Bobje
  • Registratie: Maart 2003
  • Laatst online: 26-05-2024
De mensen die jouw game joinen moeten dezelfde versienummer hebben als jouw server. Jouw server-versie is dus niet helemaal top (is meestal lagere versie dan de mensen die je game joinen. Gewoon de hoogste update eroverheen.