Toon posts:

[Linux] RH9 Installatie corrupt pakket skippen

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Beste mensen,

Onlangs heb ik de ISO's van Red Hat 9 gedownload en keurig op drie CD'tjes gebrand. Nu ben ik bij de installatie bij de 2e CD, en blijkt het pakket "xpdf-2.018" niet geopend te kunnen worden. De melding zegt dat dit waarschijnlijk komt door een defect op de CD-ROM.

Tevens zegt de melding dat er met <ENTER> nogmaals geprobeerd zal worden het bestand te lezen, met daarnaast een dikke "OK" knop.

Na drie keer proberen wil het bestand nog steeds niet gelezen worden. Omdat het volgens de beschrijving om een "A PDF file viewer for the X Window system" gaat, lijkt dat me niet ècht noodzakelijk en mag 'ie wel geskipt worden bij de installatie.

Hoe kan ik nou verder met de installatie? Valt het pakket te skippen op de een of andere manier?

  • a casema user
  • Registratie: Januari 2000
  • Laatst online: 20-02 11:20
Tijdens de installatie krijg je de mogelijkheid om je CDs te controleren. Heb je dat gedaan, daar zal waarschijnlijk een foutmelding uitkomen.
Dan kan je opnieuw je CD branden.

Taaaa taa taa taaaa taa taa ta taaataaaaa.


Verwijderd

Topicstarter
Ja, dat was best dom van me..

Er word inderdaad aanbevolen alle CD's te checken, maar minimaal één. Ik heb dus alleen de eerste CD gechecked..

Nog maar effe opnieuw die CD branden dan..