Joehoe, zie je opent een topic, een heleboel mensen komen hier een half werkende of foute oplossing aandragen, en dan kom jij zelf al met de suggestie van die registersleutel. Ik bedoel: had die meteen gedaan!!!
Naar mijn weten is er zo'n sleutel wel, maar of die in de Windows reg staat, is mij de vraag. Want, waar ik het van ken is geloof ik dat je bij Apache Server in kunt stellen hoe snel een gebruiker een timeout moet krijgen als een opgevraagde pagina op je server niet bestaat.
Zover als ik me kan herinneren zit er in Windows ook zoiets, idd in de vorm van een registry key, maar wáár? Googlen?
op 'timeout' '404' en 'error page' enzo?
Er is een sleutel Do404Search, die staat bij mij op
01 00 00 00 en dat zal hij bij jou ook staan. Misschien dat als je m op 00 00 00 00 zet, hij die search niet uitvoert. Dit is voor eigen risico!
[
Voor 12% gewijzigd door
Dark Blue op 03-01-2004 15:16
]
heidiulrich.nl | adventura.nl : rugzakavonturen | pathwise.nl : prepping geeks to get jobs