Toon posts:

Windows XP houdt er steeds mee op

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Ik zit met een heel vervelend probleem
Windows XP houdt er steeds mee op. Terwijl ik bezig ben met een of ander programma valt ineens het beeld weg, en ik kan dan alleen nog maar restarten. Soms valt de computer dan gelijk weer uit. Soms werkt de computer een tijdje goed door. Het maakt niet uit in welk programma ik bezig ben, ineens houdt ie ermee op. Er is voor mij geen touw aan vast te knopen!
De powerknop van de computer staat overigens nog steeds aan. Het is zover ik weet geen slaapstand, het bewegen van de muis of toest indrukken heeft geen effect. Toch lijkt het alsof de computer nog gewoon aanstaat. Ik kan dan alleen nog op de knop achterop de computer drukken om de stroom te onderbreken, of op de restart knop te drukken. Ik kan hem niet uitzetten met de aan/uit knop.
Het ligt zover ik weet ook niet aan het beeldscherm, maar aan de computer, of Windows XP. Ik heb er namelijk een 2e (goed functionerend) beeldscherm aan gehangen, en daar speelde hetzelfde probleem.
Zie ik misschien iets over het hoofd?
Heeft iemand een goeie tip?

Verwijderd

Ik zou zeggen "warmteprobleem". Bekijk eens je temperaturen met Speedfan of in je BIOS. Er is een grote kans dat het probleem daar ligt. Sommige CPU's hebben dat wanneer ze te warm krijgen ze zichzelf terugklokken. Dit kan de oorzaak zijn. Post dan eens je temperaturen aub.