Toon posts:

Access Violation in instantcopy

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Ik heb een vraag... ik heb echt geen idee hoe ik dit oplos... misschien iemand een idee

ik krijg steeds de volgende melding, ik selecteer de betreffende Ifo's en voordat hij ze allemaal geanalyseerd heeft en je in het programma komt, krijg ik de volgende melding :

"Access violation at address 040A3E13 in module 'vobsrc.ax'. Read of address 00000000"

'vobsrc.ax' dit is een bestand die in de instal dir staat van instantcopy.

wat heb ik al geprobeerd

regio gecontrolleerd van me dvd speler (staat gewoon op 2, zoals het hoort)
-met en zonder aspi drivers
-paar keer herinstallatie
-updates geprobeerd
-nieuwe windows XP installatie
-verschillende dvd's
-meerdere versies van dvd decrypter
-CPU gecontrolleerd op fouten
-mem gecontrolleerd op fouten
-harde schijf gecontrolleerd
ik raak een beetje aan het einde van me latijn met dingen die ik heb geprobeerd, het gekke is... het heeft altijd gewerkt ALTIJD, nu ineens doettie het nie meer, er is niets veranderd in de hardware, echt helemaal niets.


dit probleem heb ik trouwens bij dvd shrink ook, wat hiervoor ook altijd werkte

ik zou echt heel dankbaar zijn als er ook maar iemand een idee heeft, ben er nu 2 dagen mee bezig, en begin nogal te flippen, als het nu iets tastbaars was, maar dit is zonder duidelijke of verklaarbare reden gebeurd.

de enige manier wanneer het wel werkt, is als ik een "al" gekopieerde dvd, rip op me hardeschijf, en dan instantcopy of dvd shrink gebruik.. maar het vage is, die zijn gemaakt met die programma's die nu ineens niet meer willen werken.... |:(

  • Max|Burn
  • Registratie: Augustus 2001
  • Laatst online: 24-08 11:16

Max|Burn

-- .. ... .--- .- .-.-.-

wat als je eerst dvd decrypter gebruik en dan met instantcopy/dvdshrink aan de gang ga? (tis een omweg en niet de oplossing maar toch..)

ma ma ma ma ma macron one


  • Microkid
  • Registratie: Augustus 2000
  • Nu online

Microkid

Frontpage Admin / Moderator PW/VA

Smile

Al op de Pinnacle site gekeken of ze een mailtje gestuurd?
Vobsrc.ax lijkt me onderdeel van ActiveX? Daar al naar gekeken? Of het bestand gecontrolleerd op corrupt? (schijnt volgens google ook wel eens voor te komen)

4800Wp zonnestroom met Enphase
Life's a waste of time. Time's a waste of life. Get wasted all the time and you'll have the time of your life.


Verwijderd

Topicstarter
Ik gebruik altijd eerst decrypter en daarna instantcopy/dvd shrink, en hiervoor werkte dat ook altijd gewoon.

en als ik nu een "al gekopieerde" dvd rip met dvd decrypter, en daarna verder werk met instant/dvdshrink, dan werkt het wel.

maarrrrr pak ik nu een gewone dvd regio2 en doe het daarmee, dus rippen en daarna met die 2 paketten werkt, dan krijg ik een foutmelding... en als ik nu altijd problemen had, dan tja... dan was het zoeken waar het probleem zat, maar nu is het echt een naald in een hooiberg... want het heeft altijd gewerkt... dat is het m nu juist.

ik heb het pakket geloof ik wel tig keer opnieuw geïnsytalleerd, ook heb ik verscheidene keren de hele registry gecleaned voor eventueel achter gebleven settings... maar helaas niet...

Verwijderd

heb dit probleem nu ook, maar ik heb gevonden om het toch te doen werken
i.p.v. op de harde shijf te drukken en daar het bestandje te selecteren, gewoon op start drukken en dan het bestand selecteren dan werkt het wel, hier toch allesinds heb dit probleem nu sinds ik sp2 geinstalleerd heb

Waarschijnlijk toch geen kat meer die dit gaat lezen...

  • Bulleteater
  • Registratie: December 2003
  • Laatst online: 11-12-2023
wel 1 kat leest het en weet hoe je dit kunt oplossen nouwjah ik wist het :P haha
ik had het eerst ook alleen toen vondt ik een ander topic waarin stond hoe jet kon oplossen... nu heb ik instantcopy opnieuw geinstaleerd en nu weer het probleem :P haha,

maar je moet in ieder geval naar regedit gaan en dan naar hkey local machine dan naar software en dan naar vob dan naar cdrapp dan paths en daar moet je rechts bij eentje de naam veranderen :P haha

edit: ik heb de link weer gevonden :D
hier volgt de oplossing en de link naar het topic:

oplossing:
Van de pinnacle site voor IC 8 :

This error occurs on Windows XP systems with service pack 2 (SP2) installed.

To solve this problem, which is caused by the skin component, please follow the steps below:
1. click on "Start"
2. "run..."
3. enter "regedit"
4. browse to “HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\VOB\CDRAPP\Paths” 5. rightclick on "SkinFile" in the right window
6. select "rename" and change the name of the SkinFile entry

Succes !

link naar het topic:
instant copy problemen na installeren van sp2!
Pagina: 1