Verwijderd

Topicstarter
Hoi allemaal,

Ik heb eens rondgekeken hier, en de search erbij gehaald, maar ben er nog niet helemaal aan uit welke PDA nu het beste (en als het kan het goedkoopste) is om als routeplanner in de auto te nemen.

En welke software is het beste ? Is dat de Navman of Tomtom?

AUB help want me baas heeft dit aan mij gevraagd en ik heb geen ervaring met die apparaten.

Bij voorbaat dank voor alle reacties. :*)

  • disjfa
  • Registratie: April 2001
  • Laatst online: 04-11 11:05

disjfa

be

welke je zelf wilt. wat wil je zelf... zet die data op een rijtje en dan neem je de pda die daaruit komt :)

je hoeft ons niet erbij te betrekken wat voor jou het beste is :)

disjfa - disj·fa (meneer)
disjfa.nl


Verwijderd

Topicstarter
Is er nergens een recente test te vinden.

Er hoeven niet teveel toeters en bellen aan te zitten maar hij moet er wel een beetje mooi uitzien.

Welk merk adviseren jullie ??

Aub kom met reacties...

Bij voorbaat dank.

  • Stereotomy
  • Registratie: Juni 2003
  • Niet online

Stereotomy

Dus.

Ik denk dat je echt niet goed gezocht hebt dan. Voor PPC is qua navigatiesoftware 1 duidelijke winnaar aan te wijzen. Voor Palm in principe ook. En volgens mij heb je ook nog niet door dat je waarschijnlijk tussen die twee systemen moet kiezen, wat de voor en tegens zijn. Ik zou zeggen, voorlopig slotje en:

http://www.palmclub.nl/reviews/software/mapsonic/
http://www.pocketpcclub.nl

[ Voor 4% gewijzigd door Stereotomy op 22-12-2003 15:24 ]

Alors.


  • Remy
  • Registratie: Februari 2002
  • Laatst online: 12-11 21:57

Remy

I usually get 100% accuracy

GoT is geen adviesbureau. En als je de search op de juiste manier gebruikt, kom je heus genoeg topics tegen over de veschillende navigatiepaketten en wat de ervaringen mee zijn. Bovendien kan je hier eens rondkijken: http://www.kieskeurig.nl/...product/palmtop%20pda.htm

Neem eens zelf de tijd om hier zaken over uit te zoeken, dan kom je heus wel genoeg handige info tegen over de voors en tegens van verschillende modellen en hun bijbehorende (navigatie)software.

LinkedIn
Instagram


  • kmf
  • Registratie: November 2000
  • Niet online

kmf

Ik ben het eens met Stereotomy in "Welke Ipaq of Palm"

Je kan me niet wijsmaken dat je de navigatiethreads hier had doorgelezen, anders had je zelf al een conclusie kunnen trekken.

One thing's certain: the iPad seriously increases toilet time.. tibber uitnodigingscode: bqufpqmp

Pagina: 1

Dit topic is gesloten.