Roland SP404 sampler te koop: https://gathering.tweakers.net/forum/list_messages/2089640
Bij Firewire heeft het volgens mij geen zin.
[ Voor 13% gewijzigd door -=bas=- op 22-12-2003 14:47 ]
Senile! Senile Oekaki
Maar waarom zitten ze dan wel bij de JVC DV cam? Het (beeld) materiaal op de videocamera is immers ook digitaal.
Roland SP404 sampler te koop: https://gathering.tweakers.net/forum/list_messages/2089640
Wordt vooral gebruikt bij gevoelige apparatuur / ingangen. Naar mijn inschatting niet nodig voor USB (al moet ik toegeven dat op m'n USB-kabel van m'n digi-foto-cam aan de cam-zijde ook zo'n ding zit
[ Voor 9% gewijzigd door HaZee op 22-12-2003 14:54 ]
Ok, duidelijk! (thanx btw)HaZee schreef op 22 december 2003 @ 14:51:
zo'n filter (eigenlijk gewoon een ronde magneet waardoorheen je de kabel lust) werkt wel degelijk (ontstorend) maar heeft niet altijd merkbaar effect.
Wordt vooral gebruikt bij gevoelige apparatuur / ingangen. Naar mijn inschatting niet nodig voor USB (al moet ik toegeven dat op m'n USB-kabel van m'n digi-foto-cam aan de cam-zijde ook zo'n ding zit) maar kan zeker geen kwaad !
Ik denk dat ik ze er gewoon om ga wikkelen. Ze doen nu toch alleen maar stof op. En baat het niet, dat schaad het niet!
Misschien is het ook wel een idee om eerst een opname te maken zonder en daarna met om dan vervolgens de kwaliteit van beide bestanden te vergelijken (stom eigenlijk dat ik daar niet eerder op ben gekomen... maargoed.)
Mocht er een wezenlijk verschil zijn, dan post ik dat nog wel ff....
[ Voor 21% gewijzigd door ChojinZ op 22-12-2003 15:10 ]
Roland SP404 sampler te koop: https://gathering.tweakers.net/forum/list_messages/2089640
Ferriet is juist magnetisch neutraal... m.a.w. niet magnetsich te maken... en heft daarom elekromagnetische straling op die dus zou kunnen storen op je kabeltje....
Die Ferrietringen zijn wel degelijk aan te raden vooral bij digitale kabels!!!
Juist omdat elektromagnetische straling ervoor zou kunnen zorgen dat bitjes verminkt kunnen raken (dus 1 wordt per ongeluk als 0 aangezien of andersom)
'HAG
I'm not paid by performance, So I perform by payment!!! If you pay peanuts... you'll get monkeys!
Voor je USB geluidskaart zal je waarschijnlijk geen verschil in geluidskwaliteit merken, maar als je last hebt van dropped bits / clicks / glitches / ... kan je het wel proberen.
Nog bedankt voor alle hulp!
J.
Roland SP404 sampler te koop: https://gathering.tweakers.net/forum/list_messages/2089640