[XP] netwerkshares op zonder wachtwoordgetyp

Pagina: 1
Acties:
  • 27 views sinds 30-01-2008

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • nAFutro
  • Registratie: Oktober 2000
  • Laatst online: 17-04-2020
Dit is niet een verzoek voor een tooltje waarmee ik een paar netwerkshares op kan maar gewoon iets wat ooit gebeurd is en ik niet meer kan reproduceren.

Ik had me pc op het werk opnieuw geinstalleerd, er zit zo'n Intel onboard kaartje op die niet metteen herkend werd. Netjes de drivers geinstalleerd en aangemeld op het domein. Je krijgt natuurlijk eerst de vraag om je windows gegevens in te vullen, enigste account is die van de admin op dat moment, daarna dat van de domain admin, waarvan het wachtwoord verschilt met de lokale, en daarna moet je je pjuter in een domein plaatsen.
Je krijgt ook nog een vraag of je een gebruiker wilt aanmaken in het domein, hier weet ik niet precies wat ik de eerste keer heb gedaan, maar beide mogelijkheden (aanmaken of niet aanmaken) heb ik later tientallen keren opnieuw geprobeerd.

Na de reboot wandel ik vrolijk naar de fileserver om me ica client te vinden en ik hoef geen wachtwoord op te geven om erop te komen. (ons NT4 domein is een beetje brak en ik kan niet aanmelden met 2K en XP stations op het domein) En de volgende dag bewandel ik voor het eerst op die installatie de weg naar de proxy, ik hoef weer geen wachtwoord op te geven (ik de logging van de proxy stond ik geregistreerd als domain\administrator).

Ik meld me dus lokaal aan met Administrator, bewandel het netwerk met een wachtwoord wat verschilt van de domain admin en weet niet met wat voor wachtwoord omdat ik die nooit heb hoeven in te geven.
Hetzelfde fenomeen is op de laptop al vaker gelukt, maar niet elke keer.

Nu heb ik een andere pc geclaimed en ik het handigheidje van boven verdwenen.
wat moet er getweaked worden :Y)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Han
  • Registratie: Juli 2001
  • Niet online

Han

Ook al heb jij geen slechte bedoelingen hiermee en is je vraag enkel uit nieuwsgierigheid, een ander kan deze info wel voor kwaadaardige bedoelingen gebruiken wanneer het hier zal worden uitgelegt. Het is en blijft, indien mogelijk en hier uitgelegt, een manier van wachtwoord omzeiling, en dat zien we hier liever niet op GoT.

Sorry en helaas, dit topic zal om deze reden gesloten worden :)

Doubt thou the stars are fire; Doubt that the sun doth move; Doubt truth to be a liar; But never doubt I love.


Dit topic is gesloten.