Action Replay 2

Pagina: 1
Acties:
  • 109 views sinds 30-01-2008
  • Reageer

  • witchdoc
  • Registratie: Juni 2000
  • Laatst online: 19-01 11:05
Kan iemand me uitleggen hoe die action replay 2 werkt voor het booten van games? Is dat nu enkel voor 'cheats' of kan je er ook import en backups mee booten? Is het dan simpelweg die AR2 disc laden, playstation openen en game instoppen? Of moet je alsnog een cmodchip of slidecard (of ander vaag systeem om die tray te openen zonder dat PS2 het door heeft) gebruiken?

  • philipnorth
  • Registratie: Juli 2001
  • Laatst online: 07:46

philipnorth

Zeg maar Danny

van dimensionplus.nl:
Het wachten op de ultieme Cheat en Converter is voorbij. De Datel Action Replay is het allebei.

Cheaten met een druk op de knop

Het enige Cheatsysteem speciaal gemaakt voor de Gamecube. Door de geavanceerde Datel techniek is het nu mogelijk om de meest moeilijke games een stuk makkelijker te maken. Wat dacht je van unlimited herbs en ammo in Resident Evil of onschendbaarheid in Super Mario Sunshine? Je kunt het zo gek niet bedenken of het is mogelijk met de duizenden meegeleverde codes. Alles is met een druk op de knop en een keus uit het duidelijke menu te kiezen.

Import games

Naast de zeer krachtige cheat code techniek heeft de Action Replay ook de Freeloader aan boord. Door een simpele keus te maken uit het menu waarop de Action Replay vraagt omgewisseld te worden door de Amerikaanse of Japanse game en je speelt de beste import titels zonder verlies van garantie en zonder problemen op je Europese Gamecube. Het is zelfs mogelijk om de cheatcodes te gebruiken voor de importgames.

Ben je in het bezit van een Amerikaanse of een Japanse Gamecube dan is het ook mogelijk middels de ingebouwde Freeloader Europese games te spelen op je import machine.

Het Action Replay pakket

Je krijgt naast de Action Replay cd (net zo groot als de Gamecube games) ook een kaartje meegeleverd die je in memorycard slot 2 van de Gamecube stopt. Dit speciale kaartje bewaart alle nieuwe ingevoerde codes die voor toekomstige game gevonden zullen worden en die je zelf kunt vinden via websites of tijdschriften. Naast de codes op dit kaartje staan er op de Action Replay cd letterlijk duizenden voorgeprogrammeerde codes voor de games tot op de dag van release van de Action Replay.

Alles nog eens duidelijk op een rij

---Meer dan 1000 meegeleverde codes voor PAL (Europese) Gamecube games.
---Meer dan 2500 meegeleverde codes voor Amerikaanse en Japanse games.
---Codes die je nergens anders zult vinden.
---Voegt nieuwe gameplay toe door aanpassingen van het spel door deze codes.
---Makkelijk te updaten met nieuwe cheats voor nieuwe games.
---Plug and Play kaartje meegeleverd dus geen memorycardruimte vereist om de codes te onthouden.
---Toegewijde support site die dagelijks wordt bijgehouden met de nieuwste codes. www.codejunkies.com
---Perfecte support wat betekent dat de nieuwste games gelijk al vergezeld worden door de nieuwste codes op de eerste dag van release.
---Speel import games uit Amerika en Japan door de revolutionaire techniek van Datel's Freeloader zonder je console te moeten aanpassen.
---Makkelijk en overzichtelijk menu systeem.
---Stijlvolle hoge resolutie graphics.
---Makkelijk te gebruiken - totaal geen kennis van technische kennis voor nodig.
oh wacht, da's voor de gamecube :)

Hmmm voor de PS2 zie ik idd niks over import games spelen eigenlijk...

[ Voor 3% gewijzigd door philipnorth op 03-12-2003 08:35 ]

-Xbox Gamertag: Dbongers


  • witchdoc
  • Registratie: Juni 2000
  • Laatst online: 19-01 11:05
Niemand dat dit systeem gebruikt op een PS2?