[H&D2] clients crashen als dedicated server

Pagina: 1
Acties:

  • Corona
  • Registratie: Maart 2002
  • Laatst online: 10-01 13:32
Ik heb al gezocht op diverse forums en niets gevonden over dit probleem.
Wat is er aan de hand.Wij hebben een ded server met een 100 mbit verbinding.Het is een dual p3 900 met 1024 aan ram.We starten de server op via h&d2ds.exe en we hebben alles volgens het boekje gedaan.ook hebben we de commands die in de readme staan toegevoegd.De server start op zoals het moet,maar na een 20 tal minuten crashed de game,niet de server.Wie weet wat het probleem zou kunnen zijn?We willen graag knallen met 32 mn (of meer als het kan :P ).

p.s. we hebben al gegoogled en op de forums gekeken van de h&d site

  • F_J_K
  • Registratie: Juni 2001
  • Niet online

F_J_K

Moderator CSA/PB

Front verplichte underscores

Ik begrijp dat juist de clients crashen? Allemaal tegelijk of eentje? En krijg je nog een foutmelding? Installeer 'natuurlijk' even de meest recente patch.
offtopic:
Kleine titeledit [H&@]dedicated serverprobleem --> [H&D2] clients crashen als dedicated server
Als het beter kan horen we het wel ;)

'Multiple exclamation marks,' he went on, shaking his head, 'are a sure sign of a diseased mind' (Terry Pratchett, Eric)