Ik ben op zoek naar een s-video kabel (of verloopstekkertje) met aan beide kanten een "vrouwtje". Bij de electronica speciaalzaak vertelden ze me dat die niet bestaan, dit vind ik erg merkwaardig; ze hadden alleen "mannetje"-"mannetje" en "mannetje"-"vrouwtje". Ik heb 'm namelijk nodig, omdat ik mijn TV-Out van mijn videokaart wil aansluiten op m'n TV. Ik heb al een S-video kabel van 10 meter, deze kon ik op m'n TV-Out van mijn mpegkaart aansluiten (en op m'n TV) om zo DVD's op de TV te kunnen kijken. Alleen nu is het probleem dat dit kabeltje niet goed in de TV-Out van de videokaart past, omdat er niet genoeg "ruimte" is om de kabel er goed in te drukken. Dit probleem heb ik niet met de TV-Out op de mpegkaart, hoewel die kabel er niet echt stevig in zit. De s-video kabel die bij de videokaart zit, past perfect, alleen is deze te kort: slechts 2 meter. Weet iemand of zo'n kabel bestaat?
Verwijderd
Volgens mij bestaat dit niet (of je moet zelf aan het bakken gaan?) maar volgens mij kan je je probleem oplossen door een (lange) mannetje-vrouwtje kabel te kopen en aan de kabel hangen die je al hebt..?
m/v kabels zijn meestal bedoeld als verlengkabel namelijk...
m/v kabels zijn meestal bedoeld als verlengkabel namelijk...
waarvoor zou je een female-female nodig hebben je pakt gewoon een male-male en een male-female als verlengkabel
video out]-------[=------[TV
video out]-------[=------[TV
Humanity is acquiring all the right technology for all the wrong reasons.
Verwijderd
naar de een professionele audiozaak/tvzaak gaan, daar hebben ze um wel. Heb je weleens bij de handy man gekeken ?
Verwijderd
moet je wel afgeschermde kabel nemen(valt ook zelf inelkaar te zetten)
anders treedt er veel te veel dataverlies op...........:o
anders treedt er veel te veel dataverlies op...........:o
Zat ik inderdaad ook aan te denken, om een male-female verlengkabel van 1.5 meter te kopen, alleen kost dat weer meer dan een female-female denk ik. Ik zal nog wel eens even bij andere electronicazaken kijken.
Ik ben even teruggeweest naar de winkel waar ik die kabel een jaar geleden gekocht heb en zij wisten welke kabel ik bedoelde en kenden het probleem ook. Ze adviseerden me om een stukje van het plastic om de kabel weg te snijden; dit hadden zij ook al eens gedaan. Dus dit heb ik gedaan en het werkt perfect!
Dat verloopje hebben ze trouwens wel bij conrad..
IP Rocks
Pagina: 1