Ik heb de aldi laptop van oktober gekocht, de md 40100. Al vanaf het begin bleek de card lezer niet te werken. Laptop is opgehaald en inmiddels al bijna 2 weken weg. Ik probeer de helpdesk van Medion al 5 dagen te bereiken zonder resultaat, geen wachtrij oid je wordt er gewoon uitgegooid
. Heeft iemand een idee wat er aan de hand is of is de helpdesk gewoon zo slecht?
het is gewoon stervens druk... Nieuwe actie van de aldi enz enz. Gaat wel over... Probeer het anders in de avonduren.
Garmin Forerunner 245 | hardlopen ftw! | Voeg me toe op Gamin Connect of Strava
tips voor New York
Verwijderd
Wie weet is het er gewoon zo druk (problemen met de laatste aanbieding misschien? 8080XL...), dat je anders bijvoorbeeld een half uur in de wacht zou staan. Ik ken meer bedrijven, die dan automatisch de verbinding verbreken. Vaak wordt dit dan wel eerst even door een vriendelijke stem medegedeeld.Devet schreef op 25 november 2003 @ 10:32:
Ik heb de aldi laptop van oktober gekocht, de md 40100. Al vanaf het begin bleek de card lezer niet te werken. Laptop is opgehaald en inmiddels al bijna 2 weken weg. Ik probeer de helpdesk van Medion al 5 dagen te bereiken zonder resultaat, geen wachtrij oid je wordt er gewoon uitgegooid. Heeft iemand een idee wat er aan de hand is of is de helpdesk gewoon zo slecht?