Server wel via IP niet via shares

Pagina: 1
Acties:

  • CAP-Team
  • Registratie: April 2000
  • Laatst online: 23:22

CAP-Team

XBL: CAPTeam

Topicstarter
Ik was maandag even met mijn laptop ergens anders geweest waarbij ik een netwerkverbinding had via de ingebouwde 100-mbit NIC. Weer thuisgekomen wou ik weer gebruik maken van mijn WiFi verbinding (Linksys WPC54G), de 100-mbit NIC werd weer uitgeschakeld.

1. Ik kreeg ineens geen IP meer van de DHCP server van mijn router (Linksys WRT54G)
2. Bij release kreeg ik "is al vrijgegeven" (IP = 0.0.0.0)
3. Bij renew kreeg ik iets van "kon niet vinden, bla bla)

Dan maar een vast IP instellen. Ik kon iig weer internetten en zowel de router als mijn server pingen. Echter als ik een share op de server wil benaderen wil dat niet. De server ziet mijn laptop wel. De website die op mijn server draait (alleen intern) werkt prima, ook FTP werkt prima. De firewall staat uit.

Iemand een idee hoe ik weer gewoon bij mijn shares kan komen?

Ik heb al een keer geprobeerd om alle netwerk componenten uit te schakelen en weer in te schakelen, dit werkte gisteren wel, maar vanmorgen ineens niet meer terwijl de computer via hybernate was opgestart, dus in principe dezelfde settings.

Microsoft Surface Pro 6 | Samsung Galaxy S21FE | XBOX Series X


  • Bastardhost
  • Registratie: Januari 2000
  • Laatst online: 22-07 11:42
Andere werkgroep instellen?
TCP/IP stack verwijderen en opnieuw installeren?

  • LordMorgoth
  • Registratie: April 2003
  • Niet online

LordMorgoth

Valar Morghulis!

Het verbinden met het netwerk 'ergens anders' is wel zonder problemen gegaan via DHCP?

Valar Morghulis! All men must die -- Jaqen H'ghar