Toon posts:

Links en Rechts omgewissled ¿

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Ik heb een heel vreemd probleem.

ik was vanmiddag naar de winkel gegeaan om een nieuwe headset te halen ik d8 mooi ff aansluite. en geen probleem. hij deed t perfect. toen zag ik dat ik nog een Sidewinder gamevoice heb ligge. dus mooi ff ertussen doen. maar toen begon de ellende. eerst deed niks van me sound meer :S hij had alle instellingen verandert, in de sound effect manager. ik alles terug gezet op standaart. toen had ik weer sound en alles deed t weer. dus ik d8 mooi. ff weer CS spelen.

Was tot me verbazing links en rechts omgedraait. ik 4x kijke of ik nie dronken was :P en nee hoor R zat rechts en de L zat links (headset kan ooknie anders op)

ik nadetijd ff testen in het progje sound manager en ja hoor. als ik op de linker box klik gaat rechts :S heel raar. zelfs als de sidewinder nu weg is doet ie het nie goed.

heeft iemand een oplossing of weet hoe dit te verhelpen is dan hoor ik t heel graag :P is heel erg irritant dit.

dit zijn me spec's voor de sound

Avance AC'97 AUDIO for VIA (R) Controller
Radeaon Probe driver
DX9
Microsoft sidewinder Gamevoice

Verwijderd

Mischien hebben ze de linker kanaal en rechter kanaal verkeert op de conector gezet van het moederbord. Of hebben ze dat gedaan bij de conector van je headset.

TJa stom dat dit soort dingev vaak voorkomt.

Helemaal met die subwoofer/center, net alsof ze het expres doen.

Verwijderd

Topicstarter
zoals ik al zei: hij deed het voor de install van de gamevoice goed. daarna niet meer..... zelf als je de gamevoice ertussen weg haalt