Toon posts:

Maxtor HD dood?

Pagina: 1
Acties:
  • 38 views sinds 30-01-2008

Verwijderd

Topicstarter
Volgende keer zeg ik dus echt wel I WILL NOT FIX YOUR PC.

Vriend van me moest zijn pc geformateerd hebben want gaf foutmelding na foutmelding bij booten enz.

Goed, ik pc hierheen gehaald, gestart, ik kom in windows (alles tot daar ging perfect trouwens) ene na de andere foutmelding, geen zin om alles te lezen, uit dat ding en formateren (dacht ik).

Windows xp Pro erin gelegd, laten booten met win xp pro. Installatie gaat goed totdat formatteren van schijf begint (had NTFS gekozen). Alles LEEK goed te gaan dus ik naar de bios met paar vrienden. 'S avonds kom ik terug staat er Windows ka deze schijf niet formateren blabla. Hmm weird, ik kijk morgen wel verder.

Setup gedraaid, ik kom bij het scherm op welke schijf/partitie je xp wil installeren, staat achter de schijf Windows heeft geen toegang tot deze schijf.

KUT, naja geen paniek, schijf aan mijn pc (win2003 machine) gehangen geboot, alles gaat goed. Kom ik in Windows, check de verkenner, staat de schijf er niet tussen (BIOS zag hem wel btw..) Dus ik ga naar Device manager, en daar staat de schijf gewoon. Ik klik op populate (om gegevens van schijf erbij te halen) kan geen gegevens van schijf halen :S .

Ok, ik dus richting disk management bij admin tools, ook hier kon ik niets doen met de schijf. Als ik op initialise klikte gaf ie fout (weet al niet meer wat).

Goed, hier hield het dus voor mij echt op. Schijf naar andere vriend van me gebracht (toch wel redelijke hardware specialist), deze kwam ook niet verder met het ding dan mij...

Jullie nog id'en?

Thnx!

  • Duinkonijn
  • Registratie: Augustus 2001
  • Laatst online: 18:50

Duinkonijn

Huh?

Het is makkelijk om iemand zijn negatieve eigenschappen te benoemen, maar kan je ook de positieve eigenschappen benoemen?


Verwijderd

probeer anders eens met opstartdiskette ofzo in DOS te geraken. En dan eens FDISK'en. Of probeer eens een andere windows-installatie ipv XP.

Verwijderd

Topicstarter
Verwijderd schreef op 05 november 2003 @ 18:28:
probeer anders eens met opstartdiskette ofzo in DOS te geraken. En dan eens FDISK'en. Of probeer eens een andere windows-installatie ipv XP.
Ook al allebei gedaan, maar vergeten erbij te zetten.

warranty gecheckt:

In warranty : Expiration date : 01/28/2004

Dus dat is al mooi voor hem

Verwijderd

MaxBlast: http://www.maxtor.com/en/...ads/maxblast_3_cd_iso.htm

Bootable CD image met utilities om je schijf te partitioneren maar ook formatteren en vullen met nullen.

PowerMax:
http://www.maxtor.com/en/support/downloads/powermax.htm

Disketteimage om je schijf fysiek te checken.

[ Voor 79% gewijzigd door Verwijderd op 05-11-2003 18:35 ]


  • CaDje
  • Registratie: December 2002
  • Laatst online: 15:52

CaDje

Framedrops for life

Op www.maxtor.com staat wel een progje waarmee je de schijf kun testen. Gewoon eens doen denk ik zo.

Verwijderd

1) geen partities probleem: Misschien is het een dynamic disk. Import functie werkt handig daarvoor.
2) Heb je z'n hele PC daar? Zoja: Dit klinkt misschien ook wel als een geheugen probleempje ==> MemTest86
3) Maakt hij ook gek geluid?

  • manowar
  • Registratie: Augustus 2002
  • Laatst online: 20-10-2025
Heb de HD hier in mn systeem gehad, Hardware apparaat beheer ziet de hd gewoon > informatie ervan op vragen is niet mogelijk.
Storage management ziet de hele HD niet. Dus niet dat ie inactive zou staan maar ziet gewoon niks.
Hd spint wel gewoon op, en maakt geen rare geluiden. alleen geen tijd gehad om op de maxtor site te kijken :P te druk met nieuwe Photoshop :P

system spec: http://specs.tweak.to/3452 ..


  • job
  • Registratie: Februari 2002
  • Laatst online: 14-03 00:48

job

zoals hierboven al gezegd is, powermax downloaden en draaien.
in het uiterste geval met powermax low-level format doen.

[ Voor 9% gewijzigd door job op 05-11-2003 18:47 ]


  • Twynn
  • Registratie: Maart 2001
  • Laatst online: 29-01 07:49
Eigenlijk staat hier alles al in..

Gewoon tooltje van de fabrikant downloaden en de schijf checken.. Dan zal het programma aangeven wat er mis is met de schijf, en kun je via RMA een vervangende schijf krijgen :)
Pagina: 1

Dit topic is gesloten.