Toon posts:

c++ mouse events capturen

Pagina: 1
Acties:
  • 31 views sinds 30-01-2008

Verwijderd

Topicstarter
hoi ,

ik ben een beetje op zoek naar info over hoe ik mouseevents moet capturen. Ga er vanuit dat er een proggie is en dat ik er een stukje op moet zetten dat alle mogelijk info over de mouse moet afvangen. deze moeten dan via een of andere alert doorgegeven worden.

waar vind ik hier info daarover ?
tnx

  • SH007
  • Registratie: November 2001
  • Niet online
Welkom op Gathering of Tweakers!
Op dit forum is het van belang dat je voordat je een topic opent eerst zelf je probleem probeert op te lossen door middel van google en de zoekfunctie van het forum. Alle regels die op GoT gelden kun je vinden in Algemene regels hoe je op het forum te gedragen (Netiquette) en Het algemeen beleid. Iedereen wordt geacht zich hieraan te houden.
Het is, zoals je in de Alegemene regels kunt lezen, ook van belang dat je je topic in het goede forum plaatst. In jouw geval is dat Programming & Webscripting.

Het antwoord op jouw vraag staat volgens mij hier wel tussen: [google=C++ capture mouse event]

[ Voor 13% gewijzigd door SH007 op 05-11-2003 06:29 ]


Dit topic is gesloten.