Minidisc naar PC

Pagina: 1
Acties:
  • 47 views sinds 30-01-2008

  • Odysseus1985
  • Registratie: November 2001
  • Laatst online: 22:23
Goedeavond,

Ik moet een minidiscje op m'n computer zien te krijgen, in WAV of MP3, ik wil graag weten welk programma ik daarvoor moet gebruiken.
Ik heb de Minidisc op mijn Canopus ADVC-100 aangesloten met analoge kabels, en van de Canopus met Firewire naar m'n pc met Windows XP.
Kan iemand mij helpen...is m'n configuratie zo goed, of kan ik het ook anders doen?

groeten

Sebastiaan Mennen

Verwijderd

wil je mp3tjes naar je minidisc krijgen of anders som???

Verwijderd

Ik weet even niet wat die Canopus is (video-bewerkingskaart???), maar waarom kun je niet je MD naar je line-in sturen? (of gebruik je geeen analoog , ohja, staat wel in post...)

Ik weet dus niet wat die Canopus allemaal kan/doet.....

  • KingRichard
  • Registratie: September 2002
  • Laatst online: 30-07 16:27

KingRichard

former Duke of Gloucester

Gewoon analoog kabeltje van Minidisc naar Line-ingang geluidskaart. Windows-opnameinstellingen goed zetten (ik neem aan dat je Windows gebruikt) en dan opnemen met een willekeurig programma. Ik gebruik zelf Sound Forge, maar zelfs de bij Windows ingebakken Geluidsrecorder voldoet (maar die heeft gelooft ik een limiet van 1 minuut).

a horse! a horse! my kingdom for a horse! (exeunt)
[got.profile] | [t.net.profile] | [specs]


  • JvS
  • Registratie: Februari 2000
  • Laatst online: 23:10

JvS

Ik heb hem zelf ook

Wat dacht je van logisch nadenken. Of even zoeken. Deze vraag is letterlijk al meerdere malen gesteld en makkelijk terug te vinden.
Van MD-speler naar PC ?

4x APsystems DS3; 4x495Wp OZO/WNW 10° ; 4x460Wp OZO/WNW 10°; Totaal 3820Wp


Dit topic is gesloten.