Toon posts:

onbekende problemen met nieuwe hardware

Pagina: 1
Acties:
  • 27 views sinds 30-01-2008

Verwijderd

Topicstarter
Ik heb onlangs een prijs gewonnen op een LAN (moederbord) en daarom gisteren een nieuwe processor en DDR geheugen gekocht. Nadat alles geinstalleerd te hebben drukte ik op de power knop en de coolers gingen aan alleen verder gebeurde er helemaal niks (ook geen BIOS gewoon geen beeld). Nou dacht ik dat ik een 300W PSU had en dat dat net zou moeten kunnen (P4 2,8 + GF4 Ti4200 + 512MB DDR PC3200) maar ik schroefde de kant bij de PSU even open en zag dat het maar 250W was.. Zou dit het probleem moeten zijn? Alleen hoe kan het dan dat de cooling wel aanging (er gebeurde nog steeds niks toen ik HD, CD, DVD had losgekoppeld). Bij voorbaat bedankt. :'(

  • BalusC
  • Registratie: Oktober 2000
  • Niet online

BalusC

Carpe diem

Sorry, maar hier kunnen we niks mee. Het kan voorlopig nog van alles zijn met inderdaad de voeding als de hoofdverdachte. Lees eens de FAQ en het beleid van dit subforum door, dan had je geweten dat wij hier de Hangen en Opstartproblemen troubleshooter hebben en deze topicstart totaal niet voldoet.

Lees eens de jou schijnbaar ontschoten [faq]registratievoorwaarden[/] en dan met name het forumgedrag gedeelte door om een beter beeld te krijgen van hetgeen wij hier op GoT van de gebruikers verwachten ;)

Dit topic is gesloten.