[XHTML 1.1] Module gebruiken?

Pagina: 1
Acties:

  • djc
  • Registratie: December 2001
  • Laatst online: 08-09-2025
Ik ben mijn weblog aan het herbouwen. Het is gebaseerd op PHP, die XML opbouwt, die vervolgens server-side met XSL getransformeerd wordt, met als resultaat XHTML 1.1 (en vrij nette semantische markup). Nu heb ik alleen het probleem dat het target attribuut voor <a> niet meer bestaat in XHTML 1.1. Nu kan ik een Javascript functie gaan bouwen om dat te doen, maar dat vind ik eigenlijk niet zo netjes. Liever zou ik de Target Module van XHTML gebruiken. Hoe geef ik dat echter aan in mijn XHTML-document?

[ Voor 10% gewijzigd door djc op 01-11-2003 10:47 ]

Rustacean


  • creative8500
  • Registratie: September 2001
  • Laatst online: 03-01 16:54

creative8500

freedom.

Google Search: xhtml module declaration example - Juicy Studio: XHTML Modules

Bovendien: JavaScript is niet vies, zolang je het maar goed kan bereiden.

sitepoint - New-Window Links in a Standards-Compliant World

[ Voor 34% gewijzigd door creative8500 op 01-11-2003 11:21 ]


  • djc
  • Registratie: December 2001
  • Laatst online: 08-09-2025
Thanks. Ik denk echter dat ik het target attribuut maar gewoon weglaat, want ik vind het niet zo netjes om een zelfgemaakte DTD te gebruiken. Liever een van het W3C.

Rustacean


  • creative8500
  • Registratie: September 2001
  • Laatst online: 03-01 16:54

creative8500

freedom.

Omdat ik dit verwachte gaf ik een link naar het JavaScript-alternatief.

  • djc
  • Registratie: December 2001
  • Laatst online: 08-09-2025
creative8500 schreef op 01 november 2003 @ 12:20:
Omdat ik dit verwachte gaf ik een link naar het JavaScript-alternatief.
Maar ook dat vind ik niet bepaald een nette oplossing. :)

Rustacean


  • Clay
  • Registratie: Oktober 1999
  • Laatst online: 22-06 13:51

Clay

cookie erbij?

dat is juist een prachtige oplossing, javascript is niet vies, je kan enkel hele vieze javascripts maken, maar daar is dit er imo niet een van.
Het is idd een beetje lastig dat iets fundamenteels als een target vervalt :P (ook omdat browsers het vast wel blijven ondersteunen) maar in principe wordt target dan "rel", en _blank wordt "external". frametargets kan je daar ook voor gebruiken, alleen _parent is misschien niet direct te gebruiken, maar dat zou semantisch ook nietszeggend zijn ;)

Instagram | Flickr | "Let my music become battle cries" - Frédéric Chopin

Pagina: 1