Toon posts:

Proxy probleem bij lokaal verkeer

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Hiya all,

Ik gebruik sinds een paar dagen Snapstream om op mijn laptop tv te kunnen kijken. Werkt prachtig, maar ik moet dan wel het gebruik van de proxy uitzetten.
Dat komt omdat snapstream via een script keep-alive signalen geeft naar de snapstream server die op mijn andere computer draait (waar dus de tv-kaart in zit).

De proxy, squid, draait op mijn server, waarop linux draait. Ik kan dus eventueel de configuratie aanpassen.

Snapstream werkt met een webbased interface. Het script dat de keepalives verzorgt zit daar ook in. Het probleem is dus dat de proxy die signalen kennelijk niet doorgeeft aan de snapstreamserver.

Ik heb ingesteld dat lokaal de proxy niet gebruikt wordt, en ook niet voor adressen beginnend met 192.168, of 192.168.1 maar dat helpt niet. Ik weet niet waarom.