[MiniDV]Samsung VP-D130i, welke FireWire kabel

Pagina: 1
Acties:

  • mmedia
  • Registratie: Januari 2002
  • Laatst online: 17-12-2021
Ik heb een [MiniDV]Samsung VP-D130i en ik wil hier graag een FireWire kabel voor aanschaffen om deze te verbinden met mijn Medion 8008.

Nu kwam ik echter de termen 4-pin_to_6-pin en 6pin_to_6pin tegen. Graag uitleg wat hier precies mee bedoeld wordt en hoe weet ik nu welke FireWire-kabel ik moet aanschaffen?

  • Merlin T
  • Registratie: September 2002
  • Laatst online: 31-07 22:12
Het is eigenlijk hetzelfde als met USB kabels. Bij USB heb je een brede en platte aansluiting of een kleine vierkante aansluiting. Bij FireWire is dat net zo. Je eigenlijk geen keus in wat voor kabel je neemt, want er past maar 1 soort in je camera en notebook. Dus moet je gewoon een kabel nemen die er in past. Dat is altijd goed.

  • mmedia
  • Registratie: Januari 2002
  • Laatst online: 17-12-2021
Merlin T schreef op 29 October 2003 @ 17:42:
Dus moet je gewoon een kabel nemen die er in past. Dat is altijd goed.
Hmmm, ik weet dat je het goed bedoelt, maar mijn vraag is nu juist: Hoe bepaal ik nu welke kabel gaat passen c.q. welke kabel moet ik hebben?