Toon posts:

CD-RW werkt niet... Help!

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Ik heb een TEAC V54E en hij doet 't niet! :(

Hij laat wel de content zien van een audio cd, maar als ik de muziek wil afspelen, loopt de pc vast. Met autoplay aan zet ie ze meteen in WinAmp, maar dan loopt de pc ook vast. :(

Bij een data cd krijg ik alleen de melding "incorrect function". :(

M'n cd-rw heeft het prima gedaan, totdat ik de cd-rw met m'n geluidskaart wilde verbinden. Ik heb al m'n software verwijdert (die d'r ook maar iets mee te maken zou kunnen hebben), ik heb windows (2000) weer over windows 2000 heen geinstalleerd. Niets werkt. Ik heb alleen nog geen full reinstall gedaan..

Aaargh..! Wie kan me helpen..? :?

Verwijderd

al geprobeert de DMA van de brander uit te zetten ?

Verwijderd

Hmmm, probeer es nieuwe ASPI Layers te downloaden en te installeren (ga naar adaptec.com, en zoek naar de file aspi32.exe), dat doet het waarschijnlijk.

Oja, een win2k install over een win2k install heen is zowat het slechtste wat je kan doen, dat was al zo bij win98, maar HELEMAAL bij NT.

Verwijderd

Topicstarter
Ik heb dma uitgezet in windows. Dat werkt niet.

Ik heb aspi32.exe gedownload, maar ik krijg de melding dat er geen adaptec product aanwezig is op mijn systeem..

:(

Verwijderd

Op dinsdag 05 december 2000 23:48 schreef Agijsbro het volgende:
Ik heb dma uitgezet in windows. Dat werkt niet.

Ik heb aspi32.exe gedownload, maar ik krijg de melding dat er geen adaptec product aanwezig is op mijn systeem..

:(
Nee het kan niet aan DMA liggen.
Owh sorry ik dacht dat je een SCSI fikker bedoelde :o (IDE fikker heeft geen adaptec kaart nodig)
Begonnen de problemen toen je een audio connectortje van je fikker naar je soundcard trok?

Verwijderd

Topicstarter
Yep. Ik verbond m'n cd-rw met m'n soundcard en toen ik m'n kast dicht trok, bleef 't draadje hangen aan de zijkant van m'n kast, waardoor de geluidskaart iets scheef trok. Daarop begon winamp vast te lopen wanneer ik een cd af wilde spelen, maar hij las nog wel gewoon cd's! Ik heb nu 't draadje tussen de cd-rw en m'n geluidskaart weggehaald. Winamp heb ik dus verwijdert.. eeeh.. ik weet 't niet meer.. :( M'n geluidskaart doet het trouwens gewoon..

Misschien is een full reinstall wel de enige mogelijkheid..

Verwijderd

Topicstarter
Hehehe.. Ik heb een deel van de puzzel opgelost. Op de MS website (http://support.microsoft....kb/articles/q104/0/74.asp) vond ik dit: It is most commonly caused by a dirty CD-ROM disk, or by attempting an incorrect function such as attempting to access a data disk with the CD Player applet.

Ik denk dat dat aan de hand is. De cd-rw kan geen data-cd's lezen, maar wel audiocd's. Nu is de vraag: hoe krijg ik 't voor elkaar dat ie weer data cd's gaat lezen..? :?
Pagina: 1