Toon posts:

Dos-foutmelding na installatie Harddisk

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Na installatie van een nieuwe floppydrive en harddisk (Quantum 20 GB 7200) loopt m'n pc vast na/tijdens inlezen van het BIOS. Deze melding luidt:

FLOPPYDISK(s) FAIL (40) :(

Als ik daarna op F1 druk start de computer wel gewoon op. Wat is hiervan de oorzaak en belangrijker nog, wat kan ik hieraan doen?

  • downtime
  • Registratie: Januari 2000
  • Niet online

downtime

Everybody lies

floppydisk connector omdraaien.

Verwijderd

Topicstarter
Op dinsdag 05 december 2000 20:23 schreef /downtime/ het volgende:
floppydisk connector omdraaien.
Nee, dat is het niet :( :(
Zelfs als ik de floppy connector en stroomstekker aflsluit blijft hij met dezelfde foutmelding komen.

  • Hyp Hyper
  • Registratie: Mei 2000
  • Laatst online: 13-08-2025
Op dinsdag 05 december 2000 20:51 schreef Maagzuur het volgende:

[..]
Nee, dat is het niet :( :(
Zelfs als ik de floppy connector en stroomstekker aflsluit blijft hij met dezelfde foutmelding komen.
Ook als je de hele floppykabel eruit haalt?

Ik neem aan dat je de floppydrive goed hebt aangegeven in de bios en 'm op de a: lokatie (bij de twist) op de kabel aangesloten hebt.

Geen nerdgedoe over mijn system specs. ;)


Verwijderd

Je moet ze er ook niet afhalen, maar de kabel draaien. Komt pin 1 van de flatkabel overeen met pin 1 van de controller?

Verwijderd

Heb je al in de BIOS gekeken of er niet per ongeluk meerdere floppiedrives zijn aangegeven. 8-)
Pagina: 1