Toon posts:

[WinXP] del --> stand-by

Pagina: 1
Acties:
  • 41 views sinds 30-01-2008

Verwijderd

Topicstarter
Ik zit met een heel vaag probleem.
Als ik op de 'del' knop druk, dan schiet mijn pc ineens in stand-by mode.
Waaraan zou dit kunnen liggen??

  • under-world
  • Registratie: December 2000
  • Laatst online: 17-01-2025

under-world

ooh-la dots

misschien in de bios of in een softwareprutje aanmgegeven dat je de sleepmode aanzet met een toetscombinatie in dit geval DEL ?

  • elevator
  • Registratie: December 2001
  • Niet online

elevator

Officieel moto fan :)

Grezly, op GoT verwachten we van een topicstart net iets meer dan jij nu geeft. Zo vinden we het belangrijk dat je zelf eventjes aangeeft wat je geprobeerd hebt (ik denk aan wanneer doet dit probleem zich allemaal voor? Ook als je niet Windows boot, bv) en wat je al gevonden hebt.

Verder is het belangrijk dat je in je topicstart zoveel mogelijk relevante informatie geeft (vertel ons bijvoorbeeld even wat voor PC je hebt, wanneer het probleem zich allemaal voordoet, en dergelijke).

Met de informatie die je nu verschaft, is het heel erg moeilijk om nog iets zinnigs van je topic te maken - daarom sluit ik dit topic even, open eventjes een nieuw topic wat aan bovenstaande regels voldoet :)

Dit topic is gesloten.