Toon posts:

XP: Webmappen als FTP client

Pagina: 1
Acties:
  • 129 views sinds 30-01-2008
  • Reageer

Verwijderd

Topicstarter
Beste tweakers.

Vroeger gebruikte ik een FTP programma voor m'n FTP server. Werkt goed. Nu gebruik ik OOK De webmappen (netwerklocatie toevoegen) onder windows XP.

Werkt in weze goed. Zie de dir structuur, rechten werken ok. ziet er ook veel netter en simpeler uit. Als ik een bestand vanaf locale pc op FTP server zet kan dat via normaal slepen en/of kopiëren en plakken. Maakt niet uit in welke map.

MAARRRR...

Als ik wil kopiëren/plakken en/of slepen BINNEN de FTP site kan dit niet? Dus als ik een bestandje naar een andere dir wil verplaatsen binnen de FTP site, moet ik deze EERST locaal zetten, DAN weer terug op de FTP site.

Klopt dit? Kan dit niet anders?

TNX!

  • Koffie
  • Registratie: Augustus 2000
  • Laatst online: 22:46

Koffie

Koffiebierbrouwer

Braaimeneer

Move PNS > WOS

Jij probeert te slepen, terwij;l je eigenlijk op een FTP server zit.
Voor zover ik weet kun je alleen met bepaalde commando's moven op een FTP, en dat kan XP blijkbaar niet zo goed.

Tijd voor een nieuwe sig..


Verwijderd

Topicstarter
Dat is wel balen. Want het openen van ene map is ook een FTP commando.
zou het wel erg stom van XP vinden als ze daar niet aan gedacht zouden hebben :S

  • tyball
  • Registratie: December 2000
  • Laatst online: 10-05 16:09

tyball