Toon posts:

RIS met XP en nieuwe Compaq D330

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Hallo,

Wij hebben RISén hier regelmatig nieuwe PC's. Nu hebben we echter een vreemd probleem. We hebben een nieuwe Compaq D330 werkstation en deze wil niet helemaal automatisch RISén. Hij blijft steken bij het punt dat je samen met XP de gebruikers moet gaan instellen (name 1 name 2 etc).

Als de exact dezelfde RIS installatie op onze HP vectra's doen werkt het wel. Ook op de Compaq EVO 1020 en EVO 800 laptops werkt de RIS volledig en vinden wij na verloop van tijd een inlog scherm terug op het beeldschem van de computers.

We hebben al in de AD gekeken, maar vinden hier niet veel vreemde dingen terug. Heeft iemand een idee hoe dit kan? Ik heb met Fdisk de HD al helemaal leeggegooid, het object uit de AD verwijderd. Maar hij weigert de RIS volledig automatisch te doorlopen.

Iemand een idee? Of een richting waarin we kunnen gaan zoeken?

Verwijderd

Topicstarter
netwerk kaart in de EVO330 is een broadcomm. Deze staat er om bekent dat hij standaard niet functioneerd. Andere drivers moeten dit oplossen.