[Flash mx 2004] smilies in chatbox

Pagina: 1
Acties:

  • Martink
  • Registratie: Juni 2001
  • Laatst online: 11-02-2025
Hoi,

Is het in flash mx 2004 ook mogelijk om tekst te verplaatsen met plaatjes van smilies?
dat kon ik flash mx niet hoop dat et in 2004 wel kan.

  • GrimaceODespair
  • Registratie: December 2002
  • Laatst online: 13:41

GrimaceODespair

eens een tettenman, altijd ...

In Flash kan alles. Da's het enige zinnige antwoord dat op deze vraag te bedenken valt. Als je iets specifieker bent, kan je misschien ook echt geholpen worden. Try again ;)

Wij onderbreken deze thread voor reclame:
http://kalders.be


Verwijderd

lijkt me sowieso handig om ook emoticons als tekst vast te leggen (net zoals in bijv. chatlogs van msn plus gebeurd), zodat plaatjes van smileys altijd wel weer aan de hand daarvan tevoorschijn getoverd kunnen worden. scheelt dataverkeer en je kunt ook de smileys nog eens wijzigen.

  • Martink
  • Registratie: Juni 2001
  • Laatst online: 11-02-2025
hmm ok :|

Ik wil dus smilies toevoegen aan zo'n text veld. dus dat hij : ) (aan elkaar dan) omzet naar :) (plaatje dus)

hoe kan ik zoiets doen dan in flash?

Verwijderd

op zich kun je vrij eenvoudig die teken-combinaties voor je plaatjes eruithalen (zie Flash help string-functies) en vervangen, maar ik weet zo snel niet hoe je dan die plaatjes mooi en handig in je tekst krijgt, waarschijnlijk zit daar het probleem ook..

  • Martink
  • Registratie: Juni 2001
  • Laatst online: 11-02-2025
je kan niet eens de <img tag gebruiken in zo'n tekstveldje, dat zou wel makelijk zijn geweest als et kon :)

  • XangadiX
  • Registratie: Oktober 2000
  • Laatst online: 17-06 09:56

XangadiX

trepanatie is zóó kinderachtig

Stoer; Marduq


Verwijderd

Martink schreef op 20 October 2003 @ 17:44:
je kan niet eens de <img tag gebruiken in zo'n tekstveldje, dat zou wel makelijk zijn geweest als et kon :)
Je topictitel roept MX2004, weet je zeker dat je niet per ongeluk paint hebt opgestart? :+
Sinds deze versie is het gebruik van <img> tags binnen flash textvelden wel mogelijk (mits html aan staat voor dat veld natuurlijk), ook is css nu (deels) ondersteund.

Enige tip is wel: zet je publish settings even op flash 7, hij schijnt nogal vaak naar flash 6 terug te springen.
Zonder dit doen inderdaad <img> tags het niet

Voor de rest is t gewoon stukje actionscript schrijven om de smiley tags te vervangen door <img> :)

  • Martink
  • Registratie: Juni 2001
  • Laatst online: 11-02-2025
Huh ik heb vanmiddag [img]"http://www.nfshome.com/banenr.gif"[/img] erin maar zag geen plaatje :S

Verwijderd

tsja, zomaar even snel hoor, maar stond je .swf ook wel op de server? heb je de afmetingen erbij gezet?

  • Martink
  • Registratie: Juni 2001
  • Laatst online: 11-02-2025
hmm nee stond niet op die server zal dat ook gelijk ff proberen :)
en afmeeting ook verplicht dus :P


edit:
WHaa! met afmeeting werkt et!
hmm alleeen jpg? niet dat dat zo erg is maar dan kunnen er geen beweegende smilies :P

[ Voor 44% gewijzigd door Martink op 20-10-2003 23:10 ]


  • Martink
  • Registratie: Juni 2001
  • Laatst online: 11-02-2025
hmm nou we toch bezig zijn, is het mischien nu ook mogelijk om gewone tcp connecties te maken naar server die geen null byte verzenden? :)

Verwijderd

animated gif moet je hebben voor, jawel, bewegende pics

btw, je laatste post is abracadabra voor mij

  • Martink
  • Registratie: Juni 2001
  • Laatst online: 11-02-2025
ok maar nu heb ik weer een probleem!
ik voeg een smilie toe aan een zin maar de smilie komt dan onder de zin terecht en niet waar die tag staat

dus als ik doe:

code:
1
test :) test

komt eruit:

test test
:)
Pagina: 1