Dit probleem lijkt toch wel anders hoor, jullie gana het nu over NAT hebben, terwijl het modem nog niet eens verbinding heeft.
Het modem staat wel geinstalleerd en staat ook correct in apparaatbeheer, alleen snapt windows niet dat de speedtouch een "inbelmodem" is (normaal moet je een nieuwe verbinding kunnen maken en dan kan je kiezen voor "isdn kanaal - alcatel speedtouch").
Voor winXP is er wel een oplossing voor, dat is de mapjes 25 en 26 uit de dir EAP (in RASMAN) van je register wegkijlen (ik weet niet eens wat dat doet, maar het lost het wel op, tipje van MS). Ik denk dat je dit beter even in WOS kan vragen, of anders even MS moet bellen, zo ben ik ook aan bovenstaande tip gekomen.
Bij windows98 kan je eens de hele modem verwijderen, de externe toegang verwijderen en weer terugzetten en de modem weer installeren, dan doet-ie het soms ook

. Dit is echt een kutprobleem, wat
hier ook besproken wordt (ik weet niet of er een snelkoppeling op je desktop staat, maar als je daarop dubbelklikt krijg je die foutmelding, omdat die snelkoppeling nergens naar verwijst).
[
Voor 33% gewijzigd door
JvS op 15-10-2003 09:56
]