[Linux Server] Renegade op ander ip

Pagina: 1
Acties:

  • CU2morO
  • Registratie: September 2001
  • Laatst online: 31-01 20:32
weet iemand hoe je onder linux C&C Renegade 1037 op een ander ip laat draaien? in de readme is te lezen dat dit heel makkelijk te doen is met 'ip=xxx.xxx.xxx.xxx' maar dan staat er doodleuk bij dat onder linux command line parameters de server laten crashen, wat dus ook gebeurd met een segmentatiefout.
Hij draait dus op een degelijke bak met meerdere ip's er aan en er moeten dus meerdere servers op komen te draaien met ieder zijn eigen ip.
met de erg basic en gelimiteerde support functie van EA kom ik er ook niet

Verwijderd

-> SPV :P

  • CU2morO
  • Registratie: September 2001
  • Laatst online: 31-01 20:32
omg sorry, altijd voorgenomen niet DIE fout te maken :>

  • aapelite
  • Registratie: Oktober 2002
  • Laatst online: 12-02 12:43

aapelite

Do the kirby!

ff offtopic vraagje:

Welke server wil je gaan draaien dan (naam?) Ik zoek al een tijdje weer een leuke server omdat dat de laatste tijd echt bagger is :) DUs watvoor server ga je draaien, hoeveel spelers en maps enzo. Alvast thx :)

  • CU2morO
  • Registratie: September 2001
  • Laatst online: 31-01 20:32
zoals je mischien in me sig hebt gelezen is het voor een klant van ons. het is een public dus je hebt geluk :P het gaat om 62.212.89.86:4848 ( :25300 om te queryen in hlsw)
ik heb het btw al opgelost, voor de geintresseerden: er is een 1037b versie uit die deze fout niet heeft :)