Toon posts:

[Laptop] Accu doet raar

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Ik ben in het trotse bezit van een Compaq Armada M300 PII 333mhz met MUE en zwaardere accu.
Nou heb ik een probleem met de accu, dat is namelijk; Hij lijkt niet te werken. Hij laadt wel op (nou ja, net opeens niet meer, terwijl 'ie volgens mij nog niet vol is), maar als ik de voeding er uit trek, valt de laptop gewoon uit. Bij Power Options staat dat er gewoon een accu is. Ook als 'ie uit staat en er geen voeding in zit, en ik druk op de power knop, gaat 'ie niet aan.
Eerst als ik de voeding er in deed, ging de laptop automatisch gelijk aan, maar dat doet 'ie nu ook niet meer.
Op deze laptop draai ik WinXP Pro, voorheen werkte het allemaal prima. Ik heb deze laptop nou nog geen 3 maanden in bezig, en de accu heb ik nou ruim 2 weken.
Zou het misschien te maken hebben met dat ik de laptop laatst 7 dagen aan heb laten staan, zonder reboot?

Ik hoop dat iemand mij kan helpen, want ik vind het erg zonde anders!

Bvb.

Verwijderd

Vreemd ja... lijkt wel alsof je accu kapot is! :?

Verwijderd

Topicstarter
Ja, maar hij staat dus nog wel gewoon bij Power Options en het is zo 'opeens.'
Zover ik weet is 'ie afgelopen tijd helemaal niet gevallen ofzo.

[ Voor 14% gewijzigd door Verwijderd op 13-10-2003 00:18 ]


Verwijderd

probeer je accu uit je laptop te halen en dan weer in.

Verwijderd

Topicstarter
Verwijderd schreef op 13 October 2003 @ 00:19:
probeer je accu uit je laptop te halen en dan weer in.
Dat heb ik al meerdere malen gedaan (hij 'hangt' er als het waren achter).

BTW: Nou weet ik dat bij de M300 nogal wat probleempjes zijn met accu's.

Verwijderd

Topicstarter
Vandaag had ik 'm gereboot zonder accu, zonder resultaat helaas. Hij staat nog wel steeds bij Power Options.
Ik heb ook maar een mailtje gestuurd naar Compaq, hopen dat zij wat weten, want ik vind het erg zonde van deze mooie laptop. Werkt lekker.

Verder niemand nog een oplossing?
Pagina: 1