T-Bred 2200+

Pagina: 1
Acties:
  • 26 views sinds 30-01-2008

  • Okasha
  • Registratie: November 2000
  • Niet online
Fokke goes overclocken :)

Er wordt gezegt dat veel T-breds standaard unlocken zijn, in íeder geval op Nforce moederboards. Nu heb ik geen n-force moederboard, maar kan er niet makkelijk achterkomen of mijn cpu unlocked is omdat de dipswitches op mijn moederboard maar tot 12,5 gaan. en de 2200 is standaard 13.5.

Nu dacht ik: zet ik hem op 10 en kijk wat er gebeurt, en ja: hij blijft gewoon 13.5. hieruit kan ik dus concluderen dat mijn cpu locked is en blijft?

Verder was ik niet van plan te overclocken. Op mijn oude k7s5a wel gedaan, maar draaide meestal gewoon standaard. Dus heb ik ook een boxed cooler bij mijn nieuwe t-bred.

maar ja...

dan is het zondag ochtend, 18 graden in je kamer en ga je tóch ff proberen O-)

en wáááát? Met boxed cooler in Chieftec alu kast wordt dat ding dus gewoon maar 35-39 graden (idle-stressed met koetje) Ja dat resulteerde toch in nodige opschudding.

Nu loopt hij op 2000 mhz (standaard = 1800) zónder voltage mod (kan nog naar boven met 5-7,5 en 10%) en boxed cooler. Heb ook al ff 3dmark gelooped laten lopen, maar bleef stabiel.

Is dit normaal voor zo'n processor?

ik neem aan dat ik met betere cooling makkelijk het voltage kan verhogen. zijn die amd coolers eigenlijk zo slecht? En ga ik met luchtcooling gewoon de 2200mhz halen?

Verwijderd

je kan nix zeggen dat je 2200mhz zal halen zonder te proberen. Ik weet niet elke core code je hebt? vandaar uit kan je meestal ongeveer weten hoeveel je kan uit halen uit die proc maar dat hangt ook van je geheugen, mobo, voeding af. :)

  • Okasha
  • Registratie: November 2000
  • Niet online
had opgeschreven voor installatie

AXDA 2200

  • YoupY
  • Registratie: Oktober 2002
  • Laatst online: 08-06-2024
Wat voor een stepping en uit welke week?

Hieraan kun je meestal wel een beetje zien wat een proc zou kunnen gaan doen, al is er natuurlijk nooit iets met zekerheid van te zeggen.

  • Okasha
  • Registratie: November 2000
  • Niet online
AXDA2200 DUV3C
TS85682283784
KIUHB0328XPMW

is wat ik heb opgeschreven :)

KIUHB? was het niet altijd iets met een A?

na nog meer searchwerk: tis iig T-bred B, KIUHB 2003 uit week 28

[ Voor 23% gewijzigd door Okasha op 12-10-2003 15:54 ]


  • Remy
  • Registratie: Februari 2002
  • Laatst online: 27-12-2025

Remy

I usually get 100% accuracy

Alle vragen in je topicstart zijn te beantwoorden door de DOC faq te lezen, en een aantal OC-resultaten topics hier in DOC door te nemen :) Vandaar gaat dit topic dicht.

LinkedIn
Instagram

Pagina: 1

Dit topic is gesloten.