Toon posts:

[C# & JavaScript]JS gebruiken bij een server-control

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Het probleem: Ik heb een stukje javascript van een kalender deze wordt geopend wanneer je op de knop druk. wanneer je een datum aanklikt uit de kalender komt deze in een textvak te staan. Dit zijn beide html controls (<input> en <img>). Nu wil ik dat de waarde van de <input> in een string of een <asp:label> ofzo komt te staan zodat ik die waarde in de database kan zetten.

Het probleem: Ik heb alleen met asp-componenten gewerkt (<asp: TextBox>) en weet niet hoe ik de waarde uit de <input > kan krijgen.

Geprobeerd:
1. Geprobeerd om de componenten te runnen als server object, maar dan werkt het javascript niet meer.

2. Geprobeerd een <asp: TextBox> aan te maken en dan
code:
1
 TextBox1.Attributes.add("onClick", "javascript")
om zo het java script aan te maken, ook dan werkt het java script niet meer.

Ik heb geen boeken waar dit in staat en ook via google heb ik hier over niets kunnen vinden.

De code zoals ik het nu van internet heb :
code:
1
2
3
<input type="text" name="timestamp" id="Text1" style="Z-INDEX: 114; LEFT: 53px; POSITION: absolute; TOP: 227px">
<A href="javascript:show_calendar('document.all.timestamp', document.all.timestamp.value);">
[img]"images/cal.gif"[/img]</A>


Dus kort samengevat is het probleem dat ik de waarde uit de <input> wil hebben om in de database te zetten

(Whoami, ik ben volgens de richtlijnen te werk gegaan, hopelijk is het zo duidelijker wat het probleem is en wat ik zelf weet en gedaan heb.)

  • whoami
  • Registratie: December 2000
  • Laatst online: 22:54
Ik snap iets niet goed, welke controls zijn die HTML controls (img en input)?

Kan je geen gebruik maken van de Calendar server control?

https://fgheysels.github.io/


Verwijderd

Topicstarter
whoami schreef op 09 October 2003 @ 13:38:
Ik snap iets niet goed, welke controls zijn die HTML controls (img en input)?

Kan je geen gebruik maken van de Calendar server control?
:Z en bloossmile, ik heb nogal zitten slapen...... daar heb ik helemaal niet bij stil gestaan. Sorry dat ik jullie hiermee heb lastig gevallen.... Ik maak al meteen een goede beurt zo met mijn eerste postas. :X