Toon posts:

[WinXP] Devide overflow *

Pagina: 1
Acties:
  • 32 views sinds 30-01-2008

Verwijderd

Topicstarter
aii, ik heb een nieuwere pc en daarin mijn reeds in bezit zijnde extra harde schijf, etra geheugen, geluidskaart en cd-r ingezet. aanvankelijk ging alles goed, maar bij het installeren van XP niet meer. Ik kom bij opstarten niet verder dan DOS en plotseling filetjes nodig zoals attainit.exe etc. probleem is het divide overflow. wie o wie kan mij hierbij helpen??

  • F_J_K
  • Registratie: Juni 2001
  • Niet online

F_J_K

Moderator CSA/PB

Front verplichte underscores

Welkom op GoT, JE HOEFT NIET ZO TE SCHREEUWEN HOOR ;)
Ik pas je topictitel dan ook iets aan, het is misschien handig om tzt FAQ topicstart en specifiek voor WOS het WOS Policy door te lezen :)

Verder; als ik ga [search=DIVIDE OVERFLOW] is het vrij duidelikj dat het waarschijnlijk om een hardwareprobleempje gaat. Waarschijnlijk krijg je ook een BSOD ("blauw scherm") dus lees Windows XP en 2000 BSOD guide ook even goed door.

Ik zou beginnen met kijken welk ehardware de boosdoener is door eerst enkel de hoogstnodige zaken in de kast te zetten en je geheugen te testen met memtest86

'Multiple exclamation marks,' he went on, shaking his head, 'are a sure sign of a diseased mind' (Terry Pratchett, Eric)


  • elevator
  • Registratie: December 2001
  • Niet online

elevator

Officieel moto fan :)

Terrorkip,

Welkom op GoT :)

We zouden graag zien dat je in je topic zoveel mogelijk informatie geeft over je probleem, zodat het duidelijk is wat je precies bedoelt, en dat mensen je sneller kunnen proberen te helpen. Ook verwachten we op GoT dat mensen zelf moeite doen om hun probleem op te lossen, dus geef in je openings post even aan wat je zelf al geprobeerd hebt, en wat de problemen waren waar je daarmee tegen aan liep.


Mag ik je vragen om de volgende informatie even door te lezen:
Voordat je een topic opent
Algemene regels hoe je op het forum te gedragen (Netiquette)
De openingspost

Jouw topic mist een klein beetje een duidelijk verhaal. Ik zie bijvoorbeeld niet echt een duidelijke probleemomschrijving, en het hele verhaal is onleesbaar. Ook is je topictitel nogal schreeuwerig.

Lees bovenstaande informatie even door, en als er er niet uitkomt - open dan een nieuw topic waarin je probeert zoveel mogelijk informatie te geven

Success :)

Dit topic is gesloten.