Toon posts:

SOLTEK 75MRN: dual channel ook met 3 DIMM's?

Pagina: 1
Acties:
  • 26 views sinds 30-01-2008

Verwijderd

Topicstarter
Hello,

Ik vroeg me af of ik in zo'n nforce 2 mobo als bovenstaand ook het 3e slot kan gebruiken, en dat het geheugen dan nog steeds op dubbele snelheid blijft werken.
En maakt 't uit of dat geheugen even groot is dan de 2 die er al inzitten?

Deze versie heeft ook een onboard geforce 4 mx aanboord.
die gebruikt geheugen van 't intern geheugen vermoed ik.
Is dat dan ook dual channel, dubbele snelheid?

Tnx

  • BalusC
  • Registratie: Oktober 2000
  • Niet online

BalusC

Carpe diem

Het nForce2 chip heeft twéé onafhankelijke geheugencontrollers. Dus ja, het gaat werken :) Maar dit staat ook al lang en breed in de FAQ van dit subforum .. Kijk eens onderaan de inhoudsopgave B)

In het vervolg wel beter rondkijken eer je een topic opent, dat wordt hier op GoT wel van jou verwacht. Je had ook bijv. kunnen searchen: [search=nforce2 dual channel met 3 dimms] >> 1e topic is al meteen raak :Y) Voor de rest raad ik je sterk aan om de Algemene regels hoe je op het forum te gedragen (Netiquette) eens aandachtig door te nemen om een beter beeld te krijgen van hetgeen wij hier op GoT van de gebruikers verwachten ;)

/faq/zoek

Dit topic is gesloten.