Isobuster 1.4 error

Pagina: 1
Acties:

  • Sequence
  • Registratie: Maart 2000
  • Laatst online: 27-05-2024

Sequence

Online marketing

Topicstarter
Hej folks, heb isobuster gedownload en na de installatie gekozen om enkel gebruik te maken van de gratis functies en dus niet te registreren (ook niet illegaal dus :)). Maar nu heb ik elke keer dat ik een willekeurige .bin file open en de mpeg eruit wil halen dezelfde error.. :?

Sector 450 couldn't be read
Error: 05/64/01

RETRY, IGNORE this sector.
or QUIT

Iemand enig idee? Want met ignore krijg ik 0 bytes grote mpegs en da's nou ook niet altijd het kijkplezier waar ik op zit te wachten :D

  • Sequence
  • Registratie: Maart 2000
  • Laatst online: 27-05-2024

Sequence

Online marketing

Topicstarter
nobody?

  • G33rt
  • Registratie: Februari 2002
  • Laatst online: 22-06-2022
kicken binnen 24 uur is niet gewenst :)

waarom wil je een mpg uit een bin halen? is dat niet een beetje overbodig? het bedoeling van een svcd of vcd is juist dat je em in een dvd speler kan proppen, maar ook af kan spelen met bijvoorbeeld PowerDVD - realiseer je je dat wel?

  • Sequence
  • Registratie: Maart 2000
  • Laatst online: 27-05-2024

Sequence

Online marketing

Topicstarter
ik heb windvd 4, daarmee schijn ik idd wel een bin te kunnen openen (tnx voor de tip, wist ik idd nog niet!) maar aangezien het isobuster al zo'n 10 minuten kost om een film uit een bin te halen (kheb maar een p2-350..) gaat het vast niet lukken om te streamen vanuit een bin.. bovendien heb ik hier dus geen dvd-speler en wil ik dus via mijn tv-out kijken..

edit:
windvd een bin laten openen levert enkel een zwart venster.. dus geen film

[ Voor 13% gewijzigd door Sequence op 03-10-2003 21:55 ]


  • lytjepole
  • Registratie: September 2000
  • Laatst online: 09:56

lytjepole

Schier?

zoek es naar naar Daemon tools

[Did you know... ... that 35% of statistics are made-up?]


  • Sequence
  • Registratie: Maart 2000
  • Laatst online: 27-05-2024

Sequence

Online marketing

Topicstarter
'oplossing' gevonden in versie 1.2 :) deze werkt wel gewoon..

  • Hans.Solo
  • Registratie: November 2000
  • Laatst online: 31-08 16:20

Hans.Solo

Tank n00bje :P

Als je in 1.4 nu eens extract met de optie 'extract RAW but convert to user data' ipv gewoon extract??

99 bugs in the code , 99 bugs in the code
Take on down and patch it up...
117 bugs in the code.

Pagina: 1