Toon posts:

Netwerk Debian -> 2 x WinXP systemen.

Pagina: 1
Acties:
  • 41 views sinds 30-01-2008

Verwijderd

Topicstarter
Hallo,

Ik heb sinds kort Wanadoo Broadband Premium VPN EuroDocsis modem, en kort daarop heb ik een Compaq Prolliant 1200 server gekocht.

Ik heb thuis ook nog 2 andere computers waar op beide Windows XP draait.

Ik wou een netwerk maken thuis, de Compaq als server gebruiken, dus als router, webhosting(apache), misschien later ipv6 op draaien.

Dus heb ik een HUB gekocht.

Ik heb helemaal geen verstand van netwerken, dus ik hoop dat iemand mij er mee kan helpen, reeds heb ik nog niks geinstalleerd op de Debian (Alleen Debian zelf + Sweex Netwerk kaart driver erop gezet).

Als je er verstand van hebt en je heb tijd voor me, please reageer. Reageren kan ook via email:
ircnetsaban [AT] hotmail [DOT] com
OF
admin [AT] sinan.yoll.net

Verwijderd

Ik denk niet dat je helemaal doorhebt wat GoT voor forum is :? Wij zijn er niet zomaar om jou even privé te benaderen en volledig te helpen met al je vragen. Daar kun je personeel voor inhuren.
Het is hier mogelijk vragen te stellen, mits dit forum je laatste mogelijkheid is. Je gaat dus eerst zelf aan de slag. Geen verstand of geen tijd is geen argument, verstand bouw je op door jezelf in iets te verdiepen, en tijd plan je in. Klaar.

Als je niet bereid bent er zelf moeite, in de vorm van research, en tijd in te steken, is dit forum niet geschikt voor jou.

Lees meer over dit onderwerp hier: Algemene regels hoe je op het forum te gedragen (Netiquette)

Welnu: ik doe je topic dicht, want zo stel je hier geen vragen. Als je je mentaliteit hebt veranderd kun je een nieuw topic openen met daarin een specifiek probleem. Een probleem is niet: "Hoe moet je een netwerk opzetten". Een probleem kan wel opduiken tijdens het opzetten van het netwerk, maar het netwerk zelf zet je op zonder ons.

Dus: als je een specifiek probleem tegenkomt, willen we je graag helpen. Maar niet op deze manier.

Enkele startpunten voor je:
FAQ Network Troubleshooting
reviews: Thuisnetwerken: een uitgebreide beginnersguide
http://www.google.com
[search=netwerk linux windows]

Dit topic is gesloten.