Toon posts:

XP en Bootmagic 8.0

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Hallo een ieder, ik heb 2x 160 gig in een raid 0 opstelling (onboard MSI). Ik heb win XP. Voordat ik een raid opstelling had, draaide ik zowel 98SE als XP. Beiden op een primaire partitie en middels Bootmagic 8.0 te activeren. Nu wil ik het zelfde doen, maar met 2x XP. Ik wil ze wel op een primaire partitie hebben staan.

Ik heb XP geinstalleerd, een 2e primaire partitie aangemaakt en deze hidden gemaakt en vervolgens Bootmagic geinstalleerd. Echter op het moment dat ik opnieuw opstartte kreeg ik de melding:

The error is:-
-.|...|||
Error finding BTMAGIC.IMG
Run Bootmagic Install
Press a key

8)7 Vervolgens Bootmagic opnieuw geinstalleerd, maar kreeg weer hetzelfde. Hierna mijn MBR geschoond en wederom Bootmagic geinstalleerd, maar weer deze melding. Ik weet het ff niet meer, wie wel ?

PS: Ik heb zelfde gedaan bij mijn zwager en daar werkt alles perfect. Hij heeft alleen een losse raidcontroller.