[IE] stopt met surfen

Pagina: 1
Acties:

  • Oscar Mopperkont
  • Registratie: Februari 2001
  • Laatst online: 03-08-2024
Op mijn vaders notebook [HP omnibook xe4500] doet internet vreemd. Hij stopt namelijk na een tijdje gewoon met surfen, terwijl de verbinding nog open staat.

Hij gebruikt de pc ook op zijn werk, en daar internet hij over het netwerk en heeft hij geen problemen. Thuis echter werken we met ISDN, en dan gaat het even goed, maar na een paar minuten laadt hij gewoon geen pagina's meer.

Het ligt niet aan de provider want toen mijn pc hier stond deed alles het perfect, de provider is overigens de Universiteit Twente dus ook dat zit wel snor.

Hij gebruikt WinXP pro, en IE versie 6.028....

Ik d8 eerst dat het probleem de gewraakte Q811493 update was, en die heb ik ook verwijderd. Maar dit lost het probleem niet op. Aangezien internet het echt waardeloos doet, en er 1001 topics zijn over dit soort problemen, kan ik niet alles doornemen.

Wie kan mij hulp geven over wat ik kan proberen?

  • Chopper_Rob
  • Registratie: November 2001
  • Laatst online: 01-05-2025
IE al opnieuw geinstalleerd?

https://drinkwaterpunten.nl


Verwijderd

Drivers voor je ISDN kaart?????